GRIN POJNT już pachnie latem GRIN POJNT już pachnie latem

Lubelskie Centrum Ogrodnicze Grin Pojnt na stałe zapisało się na mapie miasta, zdobywając zasłużoną renomę. Centrum działa od 2015 roku i od początku zajmuje się sprzedażą roślin, akcesoriów ogrodniczych, ziemi i nawozów. Rzec by można rozpieszcza klientów oryginalnymi roślinami. Nowościami na rynku ogrodniczym.

Nas zachwycił ostatnio holenderski Prusznik zwany bzem kalifornijskim. Został uznany za prawdziwą super star ogrodów! 

 

W tym roku, mimo średnio sprzyjającej aury Grin Pojnt otworzył swoje podwoje 10 marca bm. Od zaraz rzuciły się w nim w oczy wyjątkowej urody bratki. Nabywców znalazło się też  wielu chociaż to był dopierp początek sezonu kwiatowego. Grin Pojnt bratkami  wprowadził wiosnę do naszych domów, ogrodów, na tarasy czy balkony. 

Ciągle do Centrum jedą kolejne wiosenne piękności. Prawdziwą przyjemnością  możę się stać obecnie spacer po wiosennych ścieżkach handlowych Grin Pojnt. Przy okazji trafny wybór roślin dekoracyjnych, sprowadzanych z najlepszych szkółek polskich  przede wszystkim. 

Przy Turystycznej 1 można też zakupić wszystko, co z ogrodem się kojarzy i w ogrodach, na tarasach czy balkonach jest niezbędne.

Centrum GRIN POJNT przy ul. Turystycznej 1, czynne jest codziennie od godz. 9-18, w soboty od 9-16.

Przypomnijmy jeszcze, że Grin Pojnt sprowadza również rośliny pod indywidualne zamówienia Klientów,  W swoim dorobku ma unikatowe ogrody wykonane dla indywidualnych Klientów, a także wykonane na zlecenie Firm.