KONKURS na najpiękniejszą rajską oazę KONKURS na najpiękniejszą rajską oazę

KONKURS na najpiękniejszą rajską oazę
Najpiękniejsze
działki, tarasy, balkony 2015

nalewki 2014 i działka 035Tylko ci, którzy już mają działki rekreacyjne, tarasy, a nawet najzwyklejsze wymiarowo balkony, ale uczynili je miejscami wyjątkowymi za sprawą oryginalnych nasadzeń, wiedzą, ile takie miejsca relaksu dla nich znaczą. Wiele osób chciałoby natomiast takie oazy zieleni posiadać, ale nie bardzo wie, jak się do ich urządzenia zabrać. Brakuje im wiedzy, czasem talentu, najzwyklejszego pomysłu. Stąd nasz konkurs. Jednocześnie sufler ogrodniczy.nalewki 2014 i działka 038

Na naszym portalu, a i w magazynie „Panorama Lubelska”, rozpoczynamy prezentację najefektowniejszych zdjęć działek, tarasów i balkonów zgłaszanych do konkursu. Będziemy także zamieszczać konkretne porady ogrodnicze.

Z nadesłanych fotografii na koniec września, wybierzemy te naprawdę naj, naj, a autorów udokumentowanych nimi nasadzeń nagrodzimy oryginalnymi kwiatami, krzewami itp. w każdej z wymienionych wcześniej kategorii: działka, taras, balkon. Fundatorem nagród jest Centrum Ogrodowe Grin Pojnt.

Zdjęcia (maksimum trzy) z krótkim opisem miejsca zgłaszanego do konkursu (z podaniem nazwiska właściciela, adresu i telefonu kontaktowego) prosimy nadsyłać na adres redakcji:
20-005 Lublin, ul. Górna 4/5, lub pocztą elektroniczną – e-mail: ogrody-panorama@o2.pl

 

fot.: Grażyna Hryniewska

 

Grin_Pojnt_a5_07-2015.indd Grin_Pojnt_a5_07-2015.indd