Lato już nie czeka! Lato mamy i to z zadowalającymi nas w pełni temperaturami. Nasze oczy chłoną soczyste zielenie natury i wielobarwność sezonowych kwiatów. Serce się raduje a z nim podrasowuje się na lepsze nasze samopoczucie
Co radzę? Jak najwięcej napawać oczy pięknem natury. Jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Najlepiej łącząc rekreację z aktywnością fizyczną.
Sama wiem najlepiej , że dzień spędzony w ogrodzie, na działce najwięcej niesie radości a i wydatnie wspomaga zdrowie. Trzeba tylko umiejętnie łączyć wypoczynek z pracą. Nie szarżować!!!!
Gorąco taki właśnie model życia wszystkim polecam !