„Miętowe Lubelskie z Czekoladą” w nowym opakowaniu „Miętowe Lubelskie z Czekoladą” w nowym opakowaniu

Miętowe Lubelskie z Czekoladą (2)

Kolejne karmelki z Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. zmieniły opakowanie. „Miętowe Lubelskie z Czekoladą” dostępne są w mniejszych, stugramowych torebkach o odświeżonej szacie graficznej.

„Miętowe Lubelskie z Czekoladą” to – mówi Leszek Wertejuk, prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie – nadziewane karmelki o wyjątkowej, tradycyjnej recepturze. W harmonijny sposób łączą w sobie słodycz czekolady z orzeźwiającym smakiem mięty. Przywiązujemy dużą wagę zarówno do smaku oraz jakości naszych produktów, jak i do ich opakowań. Chcemy, aby były zgodne z aktualnymi trendami, jak najatrakcyjniejsze dla konsumentów. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży mniejsze, poręczne torebki „Miętowych Lubelskich z Czekoladą”. Zadbaliśmy też o to, aby przyciągały wzrok swoją stylową szatą graficzną .
Nowe torebki nawiązują kolorystyką do wcześniejszych opakowań. Dominującą barwą nadal jest zieleń, jednak bardziej nasycona. W połączeniu z bielą i z czekoladowym brązem, w naturalny sposób kojarzy się ze smakiem karmelków.
„Miętowe Lubelskie z Czekoladą” to kolejny produkt Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., który w ostatnim czasie zmienił swoje opakowanie. Wcześniej, do nowych, stugramowych torebek trafiła „Czekoladowa Mieszanka Imieninowa”.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. to firma z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Oferuje około 50 rodzajów cukierków: karmelków nadziewanych, twardych, musujących, a także oblewanych czekoladą. Cukierki z „Pszczółki”, takie jak „Jogusie”, „Musss”, czy „Kukułki”, są od lat znane konsumentom w całym kraju i za granicą. Obecnie Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność i wkrótce rozpocznie budowę nowego zakładu produkcyjnego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin.