BYĆ SOBĄ! BYĆ SOBĄ!

To nic innego , jak drugie wcielenie Kobiecego Meetingu tym razem w salonie Volvo Scandinavian Auto Lublin, którego pomysłodawcą jest Giełda Eventów, czytaj- Elżbieta Fijołek. Innymi słowy  spotkań integracyjno – edukacyjnych.  Tym razem było ono pod hasłem –  BYĆ SOBĄ. A sztuka to wcale nie prosta o czym przekonywali goście specjalni, udowadniając jednocześnie, że być sobą po prostu trzeba chcieć.Jak przystało na meeting tej klasy i jego przesłania był czerwony dywan. W roli gości znane nie tylko z urody lublinianki, ale i przedsiębiorczości , przedstawicielki  lubelskiego Biznesu. Zawieruszyło się też trochę panów, ale ci mieli racej konkretne role do spełnienia.Program Kobiercego Meetingu był bogaty i merytorycznie atrakcyjny o czym zdecydowali goście specjalni, reprezentanci istotnych życiowo zawodów, że wspomnę Grzegorza Sadurskiego kierownika serwisu Scandinavia Auto, Martę Zalega – stylistkę kreującą wizerunek  kobiet polskiego biznesu,Roberta Ciubę  z Kancelarii Finansowej,

Kazimierza Mazura  i Łukasza Konopkę, znanych , lubianych aktorów o jak się okazało nieprzeciętnych osobowościach, pilotów – Artura Sobótkę i Henryka Gołębiewskiego, którzy do Lublina przylecieli najbardziej efektownie (helikopterem  z Lotniska Ułęż), a wcześniej zajmowali się transportem poszkodowanych na Giewonie)

oraz Bartłomieja Stasiaka  z firmy Ubieramy Samochody,

Miłym dla oka przerywnikiem były pokazy ubiorów znanych  marek francuskich i włoskich, pozwalające poznać trendy modo, Jesień 2019. Prosto z wieszaków w Galerii Olimp.

Szczególnie ciepło przyjęto na wybiegu Agnieszkę Tokarz-Iwanek Designe. Bo jej kolekcja autorska, jakkolwiek  licząca tym razem kilka wzorów , była bardzo wysmakowana i stylowo bardzo jednolita. Wykreowała styl eleganckiej bizness women.  Brawo Agnieszko!

Przy lampce dobrego wina  i smakowitych przekąskach naprawdę było potem  o czym rozmawiać. Bywało –  nawiązać nowe, przydatne towarzysko, ale i zawodowo  znajomości. Ja osobiście bardzo sobie tego typu okazje cenię . Bo nie ma to, jak „świeża krew”! Jest , o czym rozmawiać, w efekcie o czym myśleć a i opowiadać. I co najważniejsze umieć – Być sobą!   

 

                                 Grażyna Hryniewska