NIE MOŻNA USYPIAĆ SKÓRY! NIE MOŻNA USYPIAĆ SKÓRY!

Moja już „nie śpi” bo znalazłam tzw. chwilę dla siebie. Postawiłam na wizytę w Instytucie Zdrowia i Urody PEARL. Tam jeszcze nie byłam, chociaż z przyjemnością bywałam w Yasumi. Ten Salon Instytutowi PEARL dał początek!  

Nazwa – Instytut działa magnetycznie. Dodatkowo zachęca obecna jego lokalizacja – ulica Dzieci Zamojszczyzny 57 (Sławinek). W przypadku zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych zapewnia pożądaną anonimowość bytności. 

PEARL już w progu robi wrażenie wysmakowanym designem. Składa się na to  relaksująca, pastelowa kolorystyka wnętrz. Ich ilość, gwarantująca pełną intymność zabiegów oraz wysokiej klasy sprzęt. Spostrzegam, gdzie indziej nie widzianą przeze mnie dotąd aparaturę zabiegową. Zaskakuje bogata oferta zabiegów. Co wybrać? O tym decydują już profesjonaliści zatrudnieni w Instytucie. Skrupulatnie konsultują mój stan ogólny zdrowia, potem samej skóry. Zarówno twarzy jak ciała. W moim przypadku – szyi i dekoltu.

Instytut Zdrowia i Urody PEARL,  perfekcyjną konsultację, traktuje jako proceder obowiązujący!

Moja konsultantka, kosmetyczka, Urszula Cencura, poleca mi zabieg KLAPP Power Effect. Innymi słowy, intensywnie regenerującą terapię na bazie retinolu. Stężonej witaminy A. Głęboko nawilżającą, rozjaśniającą oraz zmiękczającą i uelastyczniającą skórę. Wybrany zabieg poprzedza ponownym przyjrzeniem się mojej twarzy i dekoltowi. Teraz czekam na bieg wypadków…  W różowej pelerynce, zgodnej z kolorystyką przyjętą w „PEARL”, kładę się na wygodnym fotelu zabiegowym. Zapewnia komfort i relaks.Pani Urszula Cencura, po dokładnym demakijażu, oczyszczeniu skóry twarzy i dekoltu, zastosowuje peeling enzymatyczny. Ponoć najdelikatniejszy. Odpowiedni dla mojej skłonności do alergii. Po jakichś 10 minutach zmywa peeling, a na skórę twarzy i dekoltu nakłada ampułkę z witaminą A. Okrężnymi ruchami wmasowuje ją w skórę. Dzięki pobudzeniu krążenia podczas masażu oraz ciepłu dłoni składniki aktywne  głębiej wnikają w skórę. Teraz kolej na maskę regenerującą z witaminą A. Wymienione czynności znowu połączone są z masażem twarzy, szyi i dekoltu. Płyną kolejne minuty zabiegu pielęgnacyjnego. Czuję się w pełni rozluźniona. Delektuję się błogą bezczynnością, wdychając finezyjne aromaty stosowanych specyfików.

Na finalny efekt działania retinolu, czyli silną regenerację skóry, spłycenie zmarszczek, poprawę napięcia i elastyczności skóry nie muszę długo czekać. Korzystne zmiany zauważam od zaraz!  Przed sobą, mam jeszcze przez kosmetyczkę zalecone trzy. Maksimum, przewiduje się osiem.

                                EFEKTY

Po serii 4 zabiegów regenerujących Klapp power effect czas na podsumowanie: 

– Skóra po 8 tygodniach, bo tyle trwała terapia włącznie z czasem regeneracji jest wyraźnie nawilżona, rozjaśnona i pełna blasku. Ponadto dzięki wyrównanemu kolorytowi wygląda na dużo zdrowszą .
– Aby podtrzymać efekty została dobrana indywidualna pielęgnacja z uwzględnieniem potrzeb skóry oraz trybu życia związanego z ciągłymi wyjazdami w ciepłe kraje i narażeniu na silne promienie słoneczne.
– Preparaty dobrane w pielęgnacji domowej nie zawierają żadnych składników wchodzących w interakcje ze słońcem. Retinol jak składnik silnie fotouczulający nie może być kontynuowany w terapii aczkolwiek zostanie zastąpiony równie dobrymi składnikami o podobnych właściwościach.
Powtórzenie serii zostało zalecone na okres jesienno-zimowy.

                                                      Grażyna Hryniewska

W W międzyczasie zapoznałam się z zakresem zabiegów proponowanych przez Instytut Zdrowia i Urody PEARL. Ciekawa to lektura. Polecam link: https://pearl.lublin.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/klapp-power-effect  

 

Z przeświadczeniem o skuteczności zabiegów podpowiadam wizytę  w Instytucie Zdrowia i Urody PEARL. Reprezentują go –  Anna Flis i jej córka –  Ewelina Flis-Kowalska. Obydwie Panie polecają okazjonalne, kominkowe spotkania w PEARL…

                                                               

    Lublin
ul. Dzieci Zamojszczyzny 57
         (Sławinek)

  • GODZINY OTWARCIA

Pon. – piąt. 10 – 20
Sob. 9 – 17

Tel. Tel.534 243 404 81 533 60 22
pearl@pearl.lublin.pl