Dar rozśpiewanego serca Dar rozśpiewanego serca

Z okazji Mikołajek oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia SKENDE oraz IKEA ponownie odwiedzili małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Tym razem pod oknami najmłodszych odbył się koncert świątecznych przebojów w wykonaniu IKEA Family Band. To zespół muzyczny złożony z pracowników sklepu IKEA w Lublinie. Przygotował specjalny repertuar.

Ze względu na reżim sanitarny, nie można było spotkać się z dziećmi w środku, ale nie przeszkodziło to we wspólnej zabawie i śpiewaniu.

Nie zabrakło też prezentów. SKENDE razem z IKEA przekazali ozdoby świąteczne, które udekorują świetlicę dla dzieci, kredki i flamastry dla najmłodszych, ale także ekologiczne ozdoby choinkowe dla każdego małego pacjenta, które mogą być pomalowane według fantazji dzieci.To już kolejna wizyta i akcja skierowana do najmłodszych ze szpitala dziecięcego przez SKENDE i IKEA. Ostatnio Centrum zaprosiło do szpitala Kicię Kocię – bohaterkę książeczek dla dzieci, wcześniej ufundowano także obiady dla rodziców dzieci przebywających na Oddziale Onkologii i Hematologii.

O innych działaniach na rzecz dzieci i innych lokalnych społecznościach, można przeczytać na stronie www.skendeshopping.pl w zakładce „Działamy razem” – https://www.skendeshopping.pl/pl-pl/dzialamy-razem