Lubelska kraina relaksu Lubelska kraina relaksu

Wizytę w lubelskim Centrum Ogrodniczym GRIN POJNT przy ulicy Tuystycznej 1 zawsze traktuję jako super atrakcję dla duszy.  Tym bardziej, że każdego roku  to właśnie Centrum zaskakuje nowymi, kuszącymi  propozycjami.

W bieżącym roku hitem w tym dotychczas raju kwiatowym powinny się okazać sauny oraz balie ogrodowe od SuperSauna Polska.  Obecnie, poza Warszawą i Krakowem  na dobre zagościły w ofercie lubelskiego Grin Pojnt. Pięknie sie prezentują w morzu różnokolorowych kwiatów.Przy Turystycznej 1 w Lublinie, eksponowane są już polubione przez polskich nabywców sauny  oraz balie ogrodowe.  Pracownicy Centrum, chętnie radzą najfortunniejszy zakup. Produkt nabardziej dostosowany do potrzeb konkretnego klienta. A potem, pozostaje już tylko cieszyć sia saunowym relaksem  w zaciszu własnego ogrodu.

GRIN POJNT, jak na Centrum Ogrodnicze przystało od lat specjalizuje się w sprzedaży najpiękniejszych roślinnych okazów natury. Obecnie w jego ofercie są kwiaty na balkony, tarasy i do ogrodów. Jakie? Wszystkie najpiękniejsze.

Znajdziecie i pelargonie, i  dalie, i niecierpki oraz surfinie, petunie, nemesie, lawendy. Szczerze mówiąc  wszystkie kwiaty wiosny, lata.

Zachęcam do odwiedzenia Grin Pojnt przy ul. Turystycznej 1 w Lublinie.   ! Nie taję – oferta 2022 Centrum robi wrażenie!