Przedjubileuszowa konferencja prasowa w TM Przedjubileuszowa konferencja prasowa w TM

Powakacyjnie, dyrektor Teatru Muzycznego w Lublinie Kamila Lendzion, zaprosiła gości specjalnych oraz dziennikarzy na konferencję prasową wprowadzającą w klimat jubileuszowego (75-lecie) sezonu artystycznego 2022/23. M.in.  z okazji tego imponującego lecia organizowanych coomiesięcznych koncertów. Nie szczędziła informacji  związanych z nowymi planami repertuarowymi Teatru. W wypowiedzi p. Dyrektor nie zabrakło ważnej dla najnowszych działań charytatywnych Teatru informacji o nawiązanej  współpracy i pomocy na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie. Od zaraz też, obecna na konferencji dr n. med. Agata Makarewicz serdecznie dziękując za już okazaną pomoc  podkreśliła nierwykłe zaangażowanie Teatru w akcję „Słyszę Cię”.

Konferencja prasowa pozwoliła też dyr. Kamili Lendzion ciepłymi słowami powitać w gronie nowo pozyskanych Partnerów Teatru Muzycznego  – Toyotę Auto Park Lublin. Zaraz potem wrażeniami z przygotowań do koncertów inauguracyjnych i jubileuszowych podzieliła się z dziennikarzami ich reżyser   Anna Barańska- Wróblewska oraz Jakub Gąska – solista Teatru.

Na zakończenie konferencji głos zabrał Mieszko Mazurek – Dyrektor Toyota Auto Park Lublin, wskazując jak ważne znaczenie w XXI wieku ma pomoc partnerska i współpraca pomiędzy zdawałoby się tak odmiennymi tematycznie instytucjami.

Na koniec istotna informacja – Jubileusz 75-lecia Teatru Muzycznego w Lublinie. już w najbliższy weekend, zainaugurują koncerty – Operetka na poważnie , Opera na wesoło. Odbeda się : 17 września o godz. 18.00 i 18 września o godz. 17.00.

—————————————————————————————————————-

Teatr Muzyczny w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5

Bilety:

Dział sprzedaży i promocji 81 532 25 21

Kasa biletowa: 81 532 96 65; kom. 502 662 956

e-mail: widownia@teatrmuzyczny.eu

www.teatrmuzyczny.eu

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego