OD REDAKCJI

Od redakcji. To już lato Moi Mili Czytelnicy! Pora więc odpowiedzieć sobie na pytanie – czy tegoroczne lato spełni nasze oczekiwania? Czy wakacje będą w naszym kraju ciepłe, słoneczne, ale przede wszystkim sprzyjające prawdziwemu wypoczynkowi?  Bez stresów i szokujących zdarzeń.

To wszystko razem będzie zależało nie tylko od aury, ale wielu innych czynników. Nie żyjemy przecież na pustyni. Każdy kolejny dzień zaskakuje nieprzewidzianymi i nieprzewidywalnymi zdarzeniami. Świat stał się bardzo niespokojny. Żyjemy niczym na wulkanie.

 Kiedy więc zaczynamy planować wakacje,  od zaraz rodzi się pytanie – jechać w ciepłe kraje czy pozostać w kraju? Jeśli lecieć do cieplejszych wód , to do których? Gdzie,może być bezpiecznie?

Malkontenci odpowiedzą  – nigdzie! Optymiści – wszędzie , gdzie sytuacja jest w miarę klarowna. A tak na dobrą sprawę każdy wybór jest dobry jeśli jest przemyślany. Rozsądny

My radzimy – nie zwlekajcie z wyborem miejsca wypoczynku dla siebie i swoich rodzin. Lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka. I tak dalej…..