Od redakcji

Od redakcji. To już lato Moi Mili Czytelnicy! Warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czy spełni ono naszr oczekiwania? Czy wakacje będą w naszym kraju ciepłe, słoneczne, ale przede wszystkim sprzyjające prawdziwemu wypoczynkowi?  Bez stresów i szokujących zdarzeń. To wszystko razem będzie zależało nie tylko od aury, ale wielu innych czynników. Nie żyjemy przecież na pustyni. Każdy kolejny dzień zaskakuje nieprzewidzianymi i nieprzewidywalnymi zdarzeniami. Świat stał się bardzo niespokojny. Żyjemy niczym na wulkanie.

 Kiedy więc zaczynamy planować wakacje,  od zaraz rodzi się pytanie – jechać w ciepłe kraje czy pozostać w kraju? Jeśli lecieć do cieplejszych wód , to do których? Gdzie, przede wszystkim, jest bezpiecznie?

Malkontenci odpowiedzą  – nigdzie! Optymiści – wszędzie , gdzie sytuacja jest w miarę klarowna. A tak na dobrą sprawę każdy wybór jest dobry jeśli jest autentycznie przemyślany.

My radzimy – nie zwlekajcie z wyborem miejsca wypoczynku dla siebie i swoich rodzin. Lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka . I tak dalej……

.