Świąteczne klimaty HB Świąteczne klimaty HB

Święta 01

Nie przesadzę stwierdzając, że obecnie powszechne stało się wygodne surfowanie po Internecie. Zwykle czyni się to z ciekawości świata, ludzi , ale i… ofert handlowych. Zwykle, czynią to ludzie zapracowani, nie mający czasu na latanie po sklepach.

Szczególnie oblegane jest Allegro. Podwójnie teraz, w okresie przedświątecznym, gdy szuka się wyróżniająco atrakcyjnych ofert, pozwalających naszym domom, najbliższemu otoczeniu od zaraz nadać wyjątkowy, okazjonalny charakter, a i nas samych uczynić innymi.

W dzieciństwie zaszczepiono mnie magią świąt Bożego Narodzenia. Któregoś wieczoru zaczęłam wiec szukać czegoś, co z tej okazji mogłoby już z początkiem grudnia oryginalnie ozdobić nasze mieszkanie, choinkę. Znaleźć efektowny prezent dla najbliższych. Znalazłam link – HB Ceramika. Zauroczyly mnie prezentowane tutaj mini dzieła rękodzielniczej sztuki. Na początek dekoracyjne przedmioty o całorocznym przeznaczeniu- ryby, koguty, kury, dekoracyjne talerze, a ostatnio oryginalne ozdoby choinkowe, nastrojowe świeczniki itp. Ba, każdego dosłownie dnia pojawiają się na HB Ceramika kolejne ceramiczne perełki. Ostatnio urzeka dojrzałą urodą ceramiczny obraz o tematyce kwiatowej.

Gdy coś naprawdę mi się podoba, nie umiem tego zachować li tylko do mojej wiadomości. Stąd i ta publikacja torująca wprost drogę do wyrobów ceramicznych, oryginalnych, pięknych, unikatowych z pracowni HB.

Jak trafić do autorki? Wiem. Podpowiadam zatem mail: beata.petri@gmail.com

Święta 02

Święta 03

Święta 04

Święta 05

Święta 06

Święta 07

Święta 08

Święta 09