Uwodzimy jesień i zimę- Uwodzimy jesień i zimę-

Mistrz grzebienia, Anna Chołota podpowiada…

Przez cały miniony sezon gorący look, szlachetny kruszec nie tylko zdobiły nasze ubrania, ale i ciało. Teraz złoto od jasnego po różowy i miedziany roztapiane będą w naszych włosach. Te kolory przywoływać będą wspomnienie lata, odczarowują jesienną aurę oraz ocieplą każdą karnację.

Sekrety profesjonalnych stylizacjiWłosy 02

Wybierz trendy, które szczególnie wpłyną na Twoje dobre emocje, a co za tym idzie samopoczucie. Pamiętaj, że kobiecość w najbliższe miesiące oznacza mieszankę luzu i elegancji. – Brawurowa czerń. Ciemne kolory uczynią fryzurę tajemniczą i drapieżną. Należy jednak nie zapominać, że czerń nie jest przeznaczona dla wszystkich!

– Czarujący kok. Wiązanie włosów wraca do łask pod warunkiem zamierzonego nieładu. Pożądanyt jest look wczorajszego dnia.

– Rubinowe piękno. Nasze Życie nabierze ciepłych barw, zyska na energii jeśli zdecydujemy się na kolory (tonacje) miedziano – czerwone połączone z pomarańczą.

– Cieniowanie kolorem. Flambaygo, to połączenie płomienia z ostentacją. Trójwymiarowe kolory wyglądają jak stworzone przez słońce.

– Piękno ekspresowe. Gwiazdy już straciły dla tego trendu głowę. Kolorowe pudry i kredy sprzyjaj ja zmianie barwy włosów każdego dnia w tygodniu. Róże, turkusy, mięta, lawenda, które uzyskujemy za pomocą kredy lub pudru pozostają na naszych głowach do pierwszego mycia. Co istotne mają ogromny wpływ na zmianę naszego nastroju. Sprawiają, że przez chwilę stajemy się awangardowe.

-Luksusowa kolekcja. Innymi słowy klejnot w koronie. Włosy ozdabiamy biżuterią godną księżniczek. Kolorowe kamienie (nie musza być szlachetne) lokujemy we włosach, na czapkach, beretach, kapturach, kapeluszach i opaskach. Ważne by były różnej wielkości. By było ich sporo. Ten styl polecam szczególnie w okresie świątecznym i karnawałowym.

No i cóż – niech ten wachlarz modowych inspiracji otuli nas dodatkowym ciepłem, doda zmysłowości, sprawi że jesień i zima stanie się również pięknym czasem w naszym życiu.

Anna Chołota

Fryzjer 01