Sponsorski „kwiat” nagrodzony Sponsorski „kwiat” nagrodzony

W środku Karnawału, w Hotelu Forum w Lublinie zebrał się sponsorski „kwiat”. Okazją po temu było rozstrzygnięcie od dwóch lat organizowanego przez Giełdę Eventów – Elżbietę Fijołek konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2014. W ten sposób fetowana była jednocześnie druga rocznica istnienia Klubu Sponsora, powstałego 28 stycznia 2012 r. i zrzeszającego 37 sponsorów. W klubie znaleźli oni swój, rzec by można, drugi dom, który sprzyja integracji, cennym inicjatywom, promowaniu lubelskich marek oraz rozwojowi firm członkowskich.

Wieczór zaczął się muzycznie dzięki kwartetowi smyczkowemu. Zaraz potem dostojnie za sprawą Reprezentacji Rycerskiej, która wystąpiła w orszaku statutowym i wystąpieniom oficjalnym . Nieco karnawałowego luzu wniósł pokaz kolekcji jednej z siedmiu najmłodszych stażem członków Klubu Sponsora , Agnieszki Tokarz-Iwanek . Znanej lubelskiej projektantki .

Teraz już pora powiedzieć o wynikach II edycji Konkursu na Najlepszego Sponsora Lubelszczyzny 2014. Firmy kapituła Giełdy Eventów oceniła w czterech kategoriach: działalność charytatywna, aktywność sponsorska, marketing sportowy oraz tradycja i status na rynku. Jedna firma i jest nią – Shooter otrzymała wyróżnienie specjalne za utrzymanie tytułu z I edycji.

Z grona znanych i lubianych firm – członków Klubu Sponsora konkursowy tytuł ze statuetką „Najlepszego Sponsora Lubelszczyzny 2014 w poszczególnych kategoriach otrzymali z rąk ubiegłorocznych laureatów: AM-EKSERT Jerzy Jabłonka (działalność charytatywna), Diament- Doradcy Finansowi ( aktywność sponsorska), SPORTSpark (Marketing sportowy) i Gastromax (tradycja i status na rynku).

Były potem podziękowania, gratulacje i…okazjonalny toast wzniesiony lampką wina ufundowaną przez firmę Monte di Vino. Jej przedstawiciel , Jan Budzyński wcześniej wprowadził sponsorów w świat win. Był bankiet i tańce. Była loteria wizytówek i …. jubileuszowy tort. To wszystko razem jeszcze bardziej scementowało członków Klubu Sponsora, zachęcając do dalszych działań Giełdę Eventów.

Klub Sponsora 01 Klub Sponsora 02Klub Sponsora 03 Klub Sponsora 04   Klub Sponsora 06Klub Sponsora 07 Klub Sponsora 08 Klub Sponsora 10 Klub Sponsora 11 Klub Sponsora 12 Klub Sponsora 13 Klub Sponsora 14 Klub Sponsora 15 Klub Sponsora 16