Wiosenny look Wiosenny look

Sezon wrażeń – wiosna to jeden z najbardziej pobudzających momentów w modzie. Sprawdziliśmy co proponują eksperci . Co się zmieni, jakie będą nasze fascynacje i obsesje. Poznaj swój świat wiosną tego roku.

Malownicze detale, dzieci kwiatów – jednym z silnych trendów tego sezonu to wolność, a więc włosy potargane zefirem, wplecione kolorowe chusty, poszarpane skrawki materiałów wplecione w luźne warkocze lub w kaskady połamanych loków. Trochę hipisowsko, ale w wersji exklusive z nutą nieładu.

Nowym sposobem na nowy LOOK to powrót do podstawówki . Chyba każda dziewczynka zaplatała warkocze i je rozplatała – tak powstawały fale. To łatwy sposób na nowy trend.

Flower Bomb- kwiaty na wiosnę kwitną dumnie, szczególne na włosach, na uszach szyi, okularach – im więcej tym lepiej. Jednak największą furorę robią wianki z delikatnych tkanin, duże kolorowe ozdoby . Pokochały je gwiazdy, ale również fascynują modę uliczną.

Magia kolorowych wianków, wstążek, kwiatów, to powrót do dzieciństwa, które zawsze wyzwala dobre emocje. Upięcia włosów już kolejny sezon nie schodzą z modowego firmamentu. Połączone z opaskami kwiatowymi, wstążką nawiązują do folkloru, lecz także romantyczny rodowód jest połączony z nowoczesnym Lookiem. Niesforne kosmyki uciekające z upięcia, to właściwy kierunek

Long Bob – modowy hit. Kobiety oszalały na punkcie przedłużonego boba. Jestem od dawna fanką tej długości . To nie tylko moda, ale ta długość jest przyjazna każdej urodzie : odejmuje lat, nadaje sylwetce dobrych proporcji, daje mnogość stylizacji. Zagranicą kobiety masowo ścinają włosy. Wkrótce ten trend zawita do Polski – już nie mogę się doczekać.

Kolorowe Sombre – czyli delikatne, świetliste rozjaśnianie włosów, naturalne refleksy . Nie zachęcam do noszenia odrostów, ale delikatne odcięcie tak.

Ta wolność niech będzie dla nas natchnieniem wiosną 2015 roku, nie tylko we włosach, ale w każdej dziedzinie życia.

Z wiosennym pokłonem

Anna Chołota

Kolejny artykuł : Efekt mokrych włosów – dość trudny trend, ale obecny w świecie mody.

Wiosna 01 Wiosna 02Wiosna 03 Wiosna 04Wiosna 05 Wiosna 06Wiosna 07 Wiosna 08Wiosna 09 Wiosna 10 Wiosna 11              Wiosna 12 Wiosna 13 Wiosna 14Wiosna 15 Wiosna 16Wiosna 17