Poczuć wszystkimi zmysłami Poczuć wszystkimi zmysłami

10 lipca w Centrum Handlowym Atrium Felicity zostanie otwarte nowe kino Cinema City. W kinie znajdzie się pierwsza w regionie i trzecia w Polsce nowoczesna sala Škoda 4DX™, która dzięki najnowszej technologii zabierze widzów w niezapomnianą, filmową podróż.

Lublin wzbogaci się o kolejne 9 sal kinowych, ale to nie wszystko. Jedną z nich będzie sala Škoda 4DX, która dzięki pionierskim rozwiązaniom, do tej pory dostępnym tylko w Warszawie i Krakowie, sprawi, że mieszkańcy Lublina będą mogli odbierać film wszystkimi zmysłami.
Sala kinowa Škoda 4DX™ wyposażona jest w ruchome fotele, które są zsynchronizowane z toczącą się na ekranie akcją. Ponadto, dzięki technologii 4DX™ widzowie fizycznie odczuwają efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Wielbiciele kina wybierający się na film 3D mogą liczyć na dodatkowe, 24 rodzaje efektów specjalnych. Nowoczesny system projekcji filmów 3D zapewni publiczności krystalicznie czysty obraz i doświadczenia filmowe na najwyższym poziomie.
Atrium Felicity staje się miejscem niezwykłego spędzania czasu. Można go już spędzić w sali zabaw JUPI PARK, klubie fitness Fabryka Formy, a niedługo – również w kinie Cinema City. W centrum znajduje się także rozbudowana strefa kawiarni i restauracji, gdzie można zjeść i odpocząć. Klienci mogą wybierać z oferty m.in.: Erbil Kebab, Salad Story, Pizza Dominium, Ichiban Sushi, Mr. WOK, Restauracji Cleopatra, Olimp, KFC, Subway, lodziarni Grycan, kawiarni Carte D’Or, czy RedBerry.

Cinema City
Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Sieć Cinema City International obejmuje 7 krajów: Polskę, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Spółka prowadzi 99 multipleksów z 966 ekranami i 188 165 miejscami. W 10 multipleksach działają trójwymiarowe kina IMAX. W maju 2013 Spółka uruchomiła pierwsze kino 4DX w Polsce. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najnowszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 330 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

Więcej informacji:
Aneta Dzieniszewska, PR & Communications Manager, Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.,
tel. 661 400 024, adzieniszewska@aere.com

Poczuć wszystkimi zmysłami