Z pompą rusza Cinema City w Atrium Felicity Z pompą rusza Cinema City w Atrium Felicity

Dzisiaj na mapie Lublina pojawi się nowe miejsce dla wszystkich wielbicieli dobrego kina. W Atrium Felicity rozpocznie działalność nowe kino sieci Cinema City, które zaoferuje aż 9 sal, w tym nowoczesną, oferującą doznania na najwyższym poziomie – Škoda 4DX™.
Z tej okazji Atrium Felicity przygotowało mnóstwo atrakcji dla swoich klientów. Do końca lipca br. klienci, którzy zrobią zakupy za łączną kwotę min. 30 złotych i zarejestrują się w punkcie informacyjnym centrum, otrzymają specjalną kartę oraz pierwszą naklejkę do kolekcjonowania. Wystarczy zebrać sześć naklejek, aby otrzymać podwójny bilet do kina.
18 lipca wszystkie osoby, które przebiorą się za dowolną postać filmową otrzymają w prezencie bezpłatny bilet do nowego kina. Można go będzie odebrać w punkcie promocyjnym na terenie centrum.
Z kolei jedyne w swoim rodzaju kinowe gadżety czekają na wszystkich, tych, którzy zrobią sobie wspólną fotografię z aktorami, których będzie można spotkać w centrum miasta w dn. 16 – 17 lipca oraz w Atrium Felicity – również 18 lipca. Aby otrzymać niespodziankę, wystarczy tylko zamieścić swoje zdjęcie z aktorem na facebookowym fanpage’u obiektu, a potem odwiedzić punkt promocyjny.
W weekend 18 – 19 lipca będzie można zrobić sobie także zabawne zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance. Klienci, których fotki zostaną zamieszczone na fanpage’u i wezmą udział w konkursie mogą wygrać wejściówki do kina.
Na tym nie koniec. W dniach 18 – 19 oraz 25 – 26 lipca na terenie centrum handlowego będzie można otrzymać specjalną ulotkę z pudełkiem do wycięcia i złożenia. Wszyscy, którzy złożą je własnoręcznie będą mogli liczyć na bezpłatną porcję popcornu przed seansem!
Przypominamy, że Cinema City w Atrium Felicity zaoferuje 9 nowoczesnych sal kinowych, w tym unikatową w naszym kraju salę Škoda 4DX. W niej mieszkańcy Lublina będą mogli odbierać filmy wszystkimi zmysłami. Sala kinowa Škoda 4DX™ wyposażona jest bowiem w ruchome fotele, które są zsynchronizowane z toczącą się na ekranie akcją. Ponadto, dzięki technologii 4DX™ widzowie fizycznie odczuwają efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Wielbiciele kina wybierający się na film 3D mogą liczyć na dodatkowe, 24 rodzaje efektów specjalnych.