Recital Tomasza Stockingera Recital Tomasza Stockingera

48618147a4938e6a8addc0a88f199d06

5 września 2015 roku, o 17.30, w Salonie Czerwonym Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odbędzie się recital Tomasza Stockingera.

Ten znakomity aktor teatralny i filmowy, popularny dzięki roli doktora Lubicza w telewizyjnym serialu „Klan”, jest także uzdolnionym wokalistą. Ma na swoim koncie autorską płytę „Melodią wracasz do mnie”. Znalazło się na niej kilkanaście „evergreenów”, które łączy jeden temat.

Jak Tomasz Stockinger  przyznał w jednym z wywiadów dotyczących tego wydawnictwa:  „Rolą artystów jest bycie rodzajem zwierciadła, w którym przeglądają się inni ludzie. My odbieramy życie w sposób bardziej wrażliwy niż ktokolwiek inny. Jesteśmy nastawieni na wychwytywanie wszelkich niuansów życia codziennego. Dzięki temu pokazujemy ludziom, jakie są nas wszystkich problemy, bolączki, bagaże. Moim natchnieniem jest to, co –  boli innych ludzi, cieszy ich, czego im brakuje, za czym tęsknią. „.

Jak „Jej portret” czy „Szeptem” zabrzmią w Kozłówce? Przekonają się ci, którzy wybiorą się na koncert. Bilety w cenie 30 zł, można rezerwować pod numerem 81 852 83 18.