PERŁOWE APARTAMENTY PERŁOWE APARTAMENTY

logo apartamenty (2)

Na noclegowej mapie Lublina pojawiło się nowe klimatyczne miejsce – APARTAMENTY browar perła. Mieszczą się one w budynku dawnego browaru przy ul. Bernardyńskiej 15. Do dyspozycji gości oddanych zostało 7 wyjątkowo zaaranżowanych pomieszczeń o powierzchni od 22 do 66 metrów kwadratowych. Łącznie są tu dwadzieścia cztery miejsca noclegowe.

Perła_APARTAMENTY-4_mini (2)

– To komfortowe, nowoczesne przestrzenie, które odznaczają się funkcjonalnością, ale także stylowym wykończeniem. Na podkreślenie zasługuje fakt, że goście apartamentów mają bezpośredni dostęp do innych atrakcji znajdujących się na terenie zabytkowego browaru – mówi Andrzej Rutkowski, dyrektor generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. Apartamenty sąsiadują z Perłową Pijalnią Piwa – firmowym lokalem, w którym serwowane są wszystkie gatunki piwa z browarów w Lublinie i w Zwierzyńcu. Wycieczka po podziemiach lubelskiego browaru pozwoli zgłębić jego bogatą historię oraz poznać tajniki warzenia złotego trunku. Letnie wieczory umili gościom Kino Perła oraz liczne koncerty i wydarzenia kulturalne organizowane na zielonych terenach za browarem.

Perła_APARTAMENT_D-5_mini (2)Perła_APARTAMENT_A-7_mini (2)Perła_APARTAMENT_D_mini (2)

– Jestem przekonany, że to miejsce w pełni pozwoli cieszyć się turystom z pobytu w Lublinie i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń – dodaje dyrektor Andrzej Rutkowski.

APARTAMENTY browar perła są dziełem warszawskiej pracowni architektonicznej Projekt Praga. Poszczególne apartamenty  zostały podzielone na dwie części: dzienną, gdzie dominują jasne i stonowane kolory oraz nocną, którą podkreślają zdecydowane barwy. Elementem wspólnym, powtarzającym się w każdym pokoju jest zabudowa w kształcie kwadratu, wykonana z drewna dębowego. Znajduje się tam aneks kuchenny, toaleta, łazienka oraz szafa. Tak zagospodarowane wnętrze sprawia, że apartamenty oferują dużą otwartą przestrzeń, zapewniając komfortowe warunki pobytu.

Goście apartamentów mogą korzystać z bezpłatnego parkingu oraz bezprzewodowego Internetu. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, uruchomiona została dodatkowo płatna usługa consierge. Obsługa apartamentów może zapewnić m.in. transport na lotnisko, zakup biletów na wydarzenia kulturalne, organizację konferencji czy zorganizowanie wycieczki do należącego do Perła – Browary Lubelskie Browaru w Zwierzyńcu.

Apartamenty można rezerwować na stronie: www.apartamentybrowarperla.pl oraz na popularnych portalach rezerwacyjnych.