„ONYX” ROZPIESZCZA! „ONYX” ROZPIESZCZA!

 

           zdjecie (2)Lublin, ul. Onyksowa 19 lok.1, tel. 81 478 17 88

www.onyxbeauty.pl

zdjecie 1 (6) Myślę, że na mapie Lublina jest, co najmniej, kilkadziesiąt salonów piękności.  Tych godnych uwagi zdecydowanie mniej. Nic dziwnego, że intryguje każdy nowy, bo stanowi zapowiedź innowacyjnych metod upiększania ciała i twarzy. Przy tym niezapomnianych chwil relaksu.

Ciekawość zaprowadziła mnie ostatnio do działającego zaledwie kilka miesięcy (od czerwca) Beauty Clinic ONYX przy ul. Onyksowej 19. Moim przewodnikiem była lubelska projektantka mody Agnieszka Tokarz-Iwanek. Nic dziwnego – to jej nowa kolekcja uświetniła okazję uroczystego otwarcia tego właśnie salonu piękności.na Onyksowej.

Jak przystało na super Mikołajową okazję w drzwiach na tę chwilę szeroko otwartych szampanem witały zaproszonych gości  właścicielki ONYX : Angelika Stachowicz- Czuba i Klaudia Stachowicz – Szyszka. W miarę upływu czasu przybywało atrakcji, że wspomnę pokazy – makijażu świątecznego, zabiegu endermologii i zaraz potem infuzji tlenowej. Gdy atmosfera w salonie była już towarzysko mocno rozgrzana wspomniana wcześniej projektantka mody zaprezentowała najświeższą kolekcję płaszczy oraz ubiorów idealnie się lokujących w nadchodzący świąteczny czas.

Jaka była kolekcja? Luksusowa i piękna. Zaproszone panie nie szczędziły Agnieszce Tokarz-Iwanek braw. Poszczególne projekty oglądały od zaraz  w spontanicznie zaimprowizowanym showroom.

Sam ONYX zbierał jednoczesnie zasłużone  komplementy za wysmakowany designe. Zaprezentował się gościom od najlepszej strony. Tak,  jak na salon – Beauty Clinic z kamieniem szlachetnym w nazwie przystało.

A, że onyks od starożytności uważny jest za kamień szczęścia, myślę, że pomyślność właścicielkom salonu przyniesie. ONYX Beauty Clinic oferuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów doskonalących wygląd i samopoczucie. Niektóre z nich zaproszone panie w trakcie spotkania szczęśliwie wylosowały.

                                            Tekst: Grażyna Hryniewska

   Foto: Aneta Sarna-Blachani  (Fotosynteza) i  Przemysław Bator (Semimatt).

zdjecie 3 (4)

zdjecie 1 (4) zdjecie 2 (4) zdjecie 2 (6) zdjecie 3 (2)

zdjecie 1 (6)

2015-01-14 04.21.29

image004 image006 image007 image012 image016 image026 image028 image029 image026 image032 image044 image047 image055