Targi Mody Fashionweare – Łódź, ASP Targi Mody Fashionweare – Łódź, ASP

 

  • Premiera sezonu jesień-zima 2016-17
  • Oferta mody fast fashion wiosna-lato 2016
  • Prestiżowa lokalizacja Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
  • Wyselekcjonowane marki i projektanci.
  • con duo (2)

Od dzisiaj trwa  w Łodzi (ASP) 4. edycja Targów Mody Fashionweare B2B organizowanych przez wydawnictwo czasopisma branżowego Rynek Mody. Impreza odbywa się dwa razy w roku, w kameralnej atmosferze i prestiżowej lokalizacji Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, która jest partnerem strategicznym wydarzenia. Targi adresowane są do przedstawicieli handlu odzieżowego: właścicieli salonów multibrandowych.

bullagi (3)

                                Uznane marki i absolwenci ASP

Kolekcje na sezon jesień-zima 2016-17 zaprezentują wyselekcjonowane polskie marki oraz przedstawiciele marek zagranicznych  z segmentu premium. Zaprezentowana zostanie również oferta fast fashion, na nadchodzący sezon wiosna –lato 2016. Marki na targach z ofertą mody damskiej także wieczorowej, toreb i akcesoriów to: AB NAHLIK, aldona, AUREX duet woman, bulaggi, con duo , cristyn & co, dublon, EZURI, FAN LEATHER, far far, françoise, GETEX, IMPRESSION, jelonek, JUST STYLE, kumi, muso, LEDOR, maxima, METAFORA, PAOLA COLLECTION, POLA MONDI BY MERLA, P&V, L’AME DE FEMME, SEMPER, SENSO, sisel, DOM MODY SKÓRSKA, SUNWEAR, tok collection, vito vergelis. Na targach Mody Fashionweare nie zabraknie również propozycji od projektantów. W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im Władysława Strzemińskiego w Łodzi kolekcje zaprezentuje pięciu projektantów-absolwentów uczelni:  ALEKSANDRA KMIECIK, BARBARA GÓRSKA, MARTA GALIK, JAKUB PIECZARKOWSKI, ANNA KUŹMITOWICZ. Unikatowe kolekcje projektantów w krótkich seriach mogą uatrakcyjnić ofertę butików i sklepów multibrandowych.

Duet_zdjecie wizerunkowe_glowne (2)

Atutem kameralnej formy targów jest staranny dobór wystawców, dzięki czemu nabierają one elitarnego charakteru. A kluczem do selekcji marek, które zaprezentują się podczas Targów Fashionweare B2B, jest przede wszystkim jakość, nienaganne wzornictwo oraz ugruntowana pozycja na rynku, umożliwiająca elastyczne dostosowanie ofert i realizację zamówień – zgodnie z oczekiwaniami handlowców.

                                              Szkolenia, wystawy

Targi Fashionweare B2B to nie tylko prezentacja kolekcji odzieżowych zgodnie z najnowszymi trendami, ale także wydarzenia towarzyszące. 18 lutego odbędzie się bezpłatne szkolenie ─ Jak zbudować standard obsługi klienta w sklepie odzieżowym uzupełnione o indywidualne konsultacje. Natomiast 17 lutego o godz. 13.00 w Galerii LOOK w Centrum Promocji Mody odbędzie się wernisaż wystawy – III Semestralny Przegląd Katedry Ubioru ASP w Łodzi, na którym zostaną zaprezentowane projekty i realizacje młodych projektantów, które powstały w semestrze zimowym, w roku akademickim 2015-16. Wystawa będzie okazją do zapoznania się z projektami realizowanymi w pracowniach Katedry Ubioru jak również spotkania z ciekawymi osobowościami młodych projektantów.