NOWA „PSZCZÓŁKA – CHOCO LILLY NOWA „PSZCZÓŁKA – CHOCO LILLY

 Choco Lilli to nadziewane karmelki, które powiększą bogatą ofertę Fabryki Cukierków „Pszczółka”. Cukierki łączą w sobie niepowtarzalny smak czekolady oraz soczystych truskawek, tworząc oryginalne połączenie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom słodyczy.

Owijka cukierków utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Stanowi połączenie eleganckiego brązu
i subtelnego różu podkreślając wyrafinowany smak cukierków. Wzory użyte na opakowaniu szczególnie przypadną do gustu damskiej części konsumentów.

 Karmelki już od marca można znaleźć na sklepowych półkach. W sprzedaży są dostępne luzem.

W ofercie nadziewanych karmelków Lubelska Fabryka Cukierków „Pszczółka” ma także: Jogusie, Musssy, Szok owocowy, Miętowe Lubelskie z Czekoladą, Pepermint, Kukułki oraz SWEET&fun.

choco_lilly_ (2)

————————————————————————————————————————-

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. to firma z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Oferuje około 50 rodzajów cukierków: karmelków nadziewanych, twardych, musujących, a także oblewanych czekoladą. Cukierki z „Pszczółki”, takie jak „Jogusie”, „Musss”, czy „Kukułki”, są od lat znane konsumentom w całym kraju i za granicą. Obecnie Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność i wkrótce rozpocznie budowę nowego zakładu produkcyjnego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin.

————————————————————————————————————————-