KWIATY WE WŁOSACH POTARGAŁ WIATR KWIATY WE WŁOSACH POTARGAŁ WIATR

Wiosenne stylizacje włosów to energia, blask, wiatr, promienie słoneczne. To część elementów zaczerpniętych z natury. Kobieta jawi się pełna energii, delikatnej świeżości, lekkości z wiatrem we włosach i mnogością ich barw . Właśnie przebudziła się do życia i wita wiosennym blaskiem. Jej włosy są jakby w stanie nieważkości. Miękkie fale, figlarne loki,duże objętości unoszą się jakby zatrzymywały wiatr we włosach.  Umalowane słonecznym blaskiem oddalają nam chłodną zimę. Kolory dominują. Są to kolory uczuć. Pastelowe delikatne, eteryczne i nieuchwytne. Wiosenne barwy we fryzurach są kwintesencją zmysłowości i kobiecości. Są wielowymiarowe. Bajeczne, cukierkowe, wprowadzają nas w świat marzeń, gdzie wszystko jest lekkie, a same barwy są pragnieniem dla oczu.Wiosną odcienie wschodzącego słońca z delikatnymi promieniami wplatają się w nową kolekcję sezonowych trendów. Wyzwolone formy mieszają się na wietrze z delikatnym światłem pełnym emocji. Wszystko jest pastelowe i przejrzyste.  Odcienie emanują promienną dziewczęcą radością z  ciepłem w tle.

Tej wiosny fryzury powinny nie tylko dodawać uroku i podkreślać urodę, ale również współgrać z charakterem  właścicielki oraz całej stylizacji.

Wyraźny powrót lat 80 odważnie i z kolorowym odlotem.

Siłą trendu będą kwiaty, które w tym sezonie zakwitły nie tylko we włosach, ale również w naszej całej stylizacji. Kolorowe wianki nadal będą zdobić włosy każdej długości.

Anna Chołota