WIZZ AIR Z LUBLINA do KIJOWA WIZZ AIR Z LUBLINA do KIJOWA

13 marca 2017, Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasiła otwarcie dwóch nowych tras z Polski, z Lublina i Poznania do Kijowa. Oba połączenia WIZZ będą działać od 25 sierpnia, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Bilety na nowe połączenia są już dostępne w sprzedaży na: wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 89 złotych*.

Nowe  połączenia WIZZ umocnią  niewątpliwie relacje biznesowe między Ukrainą i Polską.

Już teraz można śledzić Wizz Air na Twitterze: @wizzair

WIZZ ma obecnie sześć baz operacyjnych na lotniskach w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto przewoźnik oferuje połączenia ze Szczecina oraz Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. W tym roku Wizz Air będzie mieć zbazowane 22 samoloty w Polsce, zatrudniając ponad 800-osobową załogę.

Wraz z nowymi połączeniami do Kijowa, polska siatka połączeń WIZZ składa się aktualnie ze 151 tras do 27 krajów.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

 

Trasa Dni Data rozpoczęcia Cena od*
Lublin – Kijów poniedziałek, piątek 25 sierpnia 89 PLN
Poznań – Kijów poniedziałek, piątek 25 sierpnia 109 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością ogłaszamy dwie długo wyczekiwane trasy z Lublina i z Poznania do Kijowa. Wizz Air łączy obecnie stolicę Ukrainy ze wszystkimi swoimi sześcioma bazami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe trasy szybko zyskają popularność wśród naszych klientów”.

WIZZ to niskie ceny podróży lotniczych oraz najwyższy poziom usług.”