W CSK – koncert gwiazd dla Jasia, przybywajcie! W CSK – koncert gwiazd dla Jasia, przybywajcie!

W Centrum Spotkania Kultur odbyła się wczoraj konferencja prasowa dotycząca  Akcji Charytatywnej Tomasz Momot Orkiestra i Przyjaciele dla Jasia. Poprowadził ją Jacek Sobczak – przedstawiciel Lubelskiej Akcji Charytatywnej, informując, że po dwóch latach u małego Jasia Karwowskiego, zwanego Małym Rycerzem nastąpił niestety nawrót choroby nowotworowej oka. Jedyną szansą na jej zastopowanie jest kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Jest to tzw. być albo nie być małego Jasia.W tej sytuacji niezbędna jest niezwłoczna pomoc finansowa wszystkich ludzi dobrego serca dla Małego Rycerza i taką okazję stwarza koncert gwiazd w lubelskim Centrum Spotkania Kultur w najbliższy wtorek – 30 bm. o godz. 19-tej.

W koncercie wystąpią: Krzysztof Cugowski, Jan Kondrak, Tomasz Rakowski, Natalia Wilk, Tomasz Korpanty, Łukasz Jemioła, Andrzej Pawka (Pawkin), Lolo Ferari, Chonabibe, Ladies Quartet, Paulina Zarębska, TM Orkiestra, tym razem bez Tomka Momota, jakkolwiek to on koncert przygotował. 

Tomasz Momot jest po ciężkiej operacji i teraz on również potrzebuje naszego serdecznego wsparcia. Życzymy CI Tomku szybkiego powrotu do zdrowia.  

Koncert poprowadzą: Grażyna Lutosławska, Łukasz Borkowski
Aukcję poprowadzi: Jacek Sobczak. Jeden z cenniejszych licytowanych przedmiotów ufundowała firma KORN.
Strona wizualna: Bogusław Benek Byrski
Dochód z Imprezy zostanie przekazany na leczenie Jasia. 

Dobrowolne cegiełki w cenie od 30 zł będą do nabycia przed koncertem.

Zatem tłumnie  przybywajcie lubinianie na wtorkowy koncert koncert charytatywny.  Wasz wkład w leczenie Jasia Karwowskiego jest niezbędny, ba -nieodzowny!