5 EDYCJA GALI MODY I BIZNESU – ATELIA 5 EDYCJA GALI MODY I BIZNESU – ATELIA

Już w najbliższy piątek – 9 bm. o godz. 18-tej , odbędzie się w Lublinie w Centrum Bankietowo – Cateringowym ATELIA ( al. Warszawska 175A),  5 Edycja Gali Mody i Biznesu. W sumie będzie to tym razem podwójne wydarzenie. Gala MODY iBiznesu (jedyny taki pokaz w Lublinie), zainauguruje działanie Centrum ATELIA. Bedzie to bowiem oficjalne otwarcie nowego obiektu – ATELIA BANQUET&CATERING CENTER.

Z racji wydarzenia podwójnej rangi należy się liczyć z wieloma atrakcjami. Nic więc dziwnego, że patronatem honorowym objął je Krzysztof Hetman – Parlament Europejski oraz Sławomir Sosnowski- Marszałek Województwa Lubelskiego.

A będzie się działo:Coctail Bar&Wine Area, muzyka na żywo. 

Więcej informacji na:

www.GALAMODYIBIZNESU-LUBLIN.PL

Gala Mody i Biznesu – Lublin to wyjątkowe wydarzenie modowo-kulturalno-biznesowe – pokaz mody, showroom oraz bankiet. Jest to miejsce, gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami wiosna-lato oraz odświeżyć stare relacje biznesowe lub nawiązać nowe kontakty.

Gala Mody i Biznesu – Lublin nie może być obojętna dla osób kochających modę, ale także dla tych, którzy upatrują na tego typu wydarzeniach pola do rozszerzenia relacji biznesowych.