ACH TE MUSICALE! ACH TE MUSICALE!

Jeszcze nie przebrzmiały echa wydarzenia, jakie 18 bm.  miało miejsce w Chełmie. Żywe jest komentowane i wspominane. Cóż, było niezwykłe! Okazjonalne. Wieńczyło II rok działalności Chadek Musical Academy.Koncert, oczarował publiczność repertuarem prosto z Broadwayu. Na scenie pojawiły się interpretacje piosenek z najsłynniejszych światowych musicali. By rzec najprościej – na scenie Chadeku w pełnej krasie zagościł musical. Każdy, nawet najbardziej wymagający widz mógł znaleźć coś dla siebie. Od Chicago po Koty, od Skrzypka na Dachu po Mamma Mia. Taki repertuar zaspokoił oczekiwania widzów w kazdym wieku.  60 utalentowanych osób na scenie zagwarantowało niepowtarzalne wrażęnia. W barwnych inscenizacjach zabrało publiczność w podróż po musicalowym świecie. Nie lada gratką i sporą niespodzianką były występy instruktorów Chadek Musical Academy. Adrian Wiśniewski brawurowo wykonał Konfrontację z musicalu Jekyll and Hyde. Kamil Dominiak, zaśpiewał tzw. musicalowy song i porwał publiczność bez reszty.

Wisienką na torcie był występ Agnieszki Kowalskiej w piosence „Listen”, z musicalu DreamGirls. Reżyserię i choreografię przygotował Jacek Wazelin, który przy okazji koncertu obchodził 20 lecie pracy zawodowej. Owacjom i chwilom wzruszenia nie było końca!!!

Do serdecznych życzeń przyłączamy się i my, jako że Jacek Wazelin od lat jest namszczególnie bliski.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 

 Chadek Musical Academy, gorąco zaprasza na Letnie Warsztaty Musicalowe, które odbędą się od 31 lipca do 4 sierpnia. To informacja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w Chełmskiej Akademii Musicalowej.

Planowane są 3 grupy wiekowe i co ważne, jest to oferta nie tylko dla dzieci i młodzieży. Mile widziane są osoby dorosłe, które chcą spełniać się na scenie i odkrywać swoje talenty.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Foto: Marcin Orłowski