OSM PIASKI – LIDER FORUM 2017 OSM PIASKI – LIDER FORUM 2017

Kefir jak dawniej oraz Twaróg Śmietankowy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej
w Piaskach zostały nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu Forum Mleczarskiego LIDER FORUM 2017. Twaróg śmietankowy otrzymał srebrny medal w kategorii Tradycyjny wizerunek, natomiast Kefir jak dawniej, zajął trzecie miejsce w kategorii Top Jakość.

Cieszymy się, że nasze produkty po raz kolejny zostały docenione przez handlowców. Dbałość o najwyższą jakość oraz zachowanie długoletniej tradycji wytwarzania produktów to podstawy działalności naszej spółdzielni. – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

 Twaróg śmietankowy wyróżnia kremowa konsystencja oraz doskonałe walory smakowe. Wytwarzany jest z wyselekcjonowanego mleka bez żadnych sztucznych substancji konserwujących. Produkowany jest wyłącznie na bazie naturalnych surowców, dzięki czemu stanowi bogactwo wielu składników odżywczych. To idealny dodatek do naleśników, ciast, past jak również dipów.

Kefir jak dawniej jest bogatym źródłem probiotyków, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu pokarmowego. Doskonale reguluje pracę jelit oraz chroni przed infekcjami. Po Kefir jak dawniej chętnie sięgają osoby w różnym wieku ze względu na jego znakomite właściwości prozdrowotne. Polecany jest wszystkim tym, którzy są na diecie i zależy im na utrzymaniu szczupłej sylwetki.

Warto podkreślić, że to już kolejna nagroda przyznana produktom spółdzielni w konkursie organizowanym przez Forum Mleczarskie.
W ubiegłym roku Kefir jak dawniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach zdobył trzecie miejsce w kategorii „Kefiry”.

            Konkurs Lider Forum jest skierowany do producentów i importerów artykułów mleczarskich.  Mogą w nim uczestniczyć nie tylko nowe produkty, ale i te będące od  lat na rynku. 

……………………………………………………………………………………………………………………………
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach działa od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję, szczególnie na rynku twarogów oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze piaseckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.