UWODZIĆ…NA ŚWIĄTECZNO-KARNAWAŁOWEJ SCENIE UWODZIĆ…NA ŚWIĄTECZNO-KARNAWAŁOWEJ SCENIE

Czym możemy uwieść na świąteczno-karnawałowej scenie? Fryzurą Moje Drogie! Fryzury świąteczno-karnawałowe mają zachwycać elegancją, kunsztem ułożenia, romantyczną świetlistością. Koniec minimalizmu! Moda teraz romansuje ze sztuką.

                                                       Propozycje sezonu

Pełna objętość, tapirujemy kucyki , upięcia i fale, loki, koki, a przy tym mnóstwo ozdób święcących lub srebrnego pyłu – to nas będzie wyróżniało.

Wybieramy najgorętsze kolory zimowo świątecznej aury. Kontrastowe zestawienia koloru i cienia. Technika koloryzacji zaczerpnięta jest obecnie z malarstwa. Sprawia, że nasze włosy są niczym obraz w kunsztownej ramie.

                                                                 Barwy

Whysky i karmel, mleczna czekolada będą hipnotyzować i rozgrzewać. Nadal na podium rudości i brązy, przeplatające się z kolorem ognia lub różowego pieprzu- rozpalą zmysły.

Czym byłaby moda bez luksusowych ozdób. Od kilku sezonów triumfują ozdobione czapki, kapelusze, opaski i daszki. To co dotychczas zdobiło ciało, teraz mile widziane jest na głowie. Nawet fani klasyki pokazują pazur i sięgają po błyskotki.

Ozdoby można zastąpić diamentowym pyłem. Takie stylizacje zamieniają życie w najpiękniejszą bajkę.

Niech zatem ten czas luksusu i maggi oderwie nas od codzienności i powoli poczuć się jak gwiazdami…

                                                                        Anna Chołota