Zaduszki Jazzowe Zaduszki Jazzowe

17 bm. o godz. 19.30 w Bazylice OO. Dominikanów, ul. Złota 9 w Lublinie, odbędą się Zaduszki Jazzowe .Koncert Freedom – Ania Michałowska . Wstęp wolny. 

Wystąpią:

Ania Michałowska – wokal
Michał Iwanek – instrumenty klawiszowe
Jakub Kotynia – gitary
Maciej Szczyciński – kontrabas/gitara basowa
Sebastian Frankiewicz – perkusja
Małgorzata Oleszczuk – chórek
Agnieszka Brenzak – chórek 
Marcin Molendowski – chórek

Koncert „Freedom” to podróż o pełnym wachlarzu emocji, przeżyć i doświadczeń, ukazująca podejście Ani Michałowskiej do otaczającego ją świata.

Pełen emocji, mocny, wyrazisty głos artystki, ekspresja, umiejętności interpretacyjne, a także fascynacja życiem, bliskimi ludźmi i miejscami (w szczególności ukochanym Lublinem) są obietnicą wyjątkowej podróży przez jazz, soul i muzyką gospel, a słowa dotykające spraw najistotniejszych prowadzić będą słuchacza przez świat marzeń, wspomnień dzieciństwa i życiowej refleksji.

Ania Michałowska to artystka i wokalistka, ale przede wszystkim niezwykle ciepła osoba. Profesjonalistka w każdym calu co zostało docenione przez Włodka Pawlika (zdobywcę Grammy). Ania została zaproszona w 2013 roku do projektu Pawlika zatytułowanego „Wieczorem”, w którym występuje u boku takich wykonawców jak Kuba Badach, czy Dorota Miśkiewicz.

Artystka dzięki pomocy między innymi fanów wydała w 2017 roku autorski krążek „Snów Pejzaże”. Oprócz wspomnianego albumu Ania wzięła udział w nagraniu płyty z autorskimi piosenkami, kontrabasisty jazzowego Mariusza Bogdanowicza do tekstów Wojciecha Młynarskiego i Jana Wołka.

Ania jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku: Jazz i Muzyka Estradowa. Na co dzień udziela się także jako wykładowca na UMCS w Lublinie, jako pedagog w Szkole Muzycznej II st. jak również prowadzi zajęcia warsztatowe dla dorosłych amatorów przy Dzielnicowym Domu Kultury Węglin w Lublinie.