36 STOKROTKA – centrum przy Onyksowej 36 STOKROTKA – centrum przy Onyksowej

Lublin sukcesywnie nabiera zieloną tonację. Wszystko to za sprawą firmy STOKROTKA, jednej z największych sieci supermarketów w Polsce. STOKROTKA  własnie otworzyła kolejny sklep. Gdzie go szukać?  Wowopowstałym parku handlowym przy ul. Onyksowej 6 w Lublinie.

 

Nowy sklep Stokrotka to już 36 placówka detaliczna tej sieci w Lublinie i 420 w kraju. Park handlowy, w którym będzie działać Stokrotka ma blisko 2 000 mkw. powierzchni użytkowej i znajduje się w znakomitej lokalizacji w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego w dzielnicy Czuby.

– Jesteśmy firmą wywodzącą się z Lublina, dlatego jest to dla nas szczególny rynek. Cieszymy się, że, otwierając nasz kolejny sklep w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta możemy być jeszcze bliżej naszych klientów. Cały czas konsekwentnie realizujemy naszą strategię, co pozwala nam być jedną z najszybciej rozwijających się sieci detalicznych w Polsce – mówi Dariusz Kalinowski, prezes Stokrotka  sp. z o.o.

Powierzchnia sprzedażowa  nowego sklepu wynosi blisko 600 mkw. Na jego klientów czeka bogaty asortyment, w tym szeroki wybór najlepszych produktów od lokalnych producentów. Sklep zatrudnia 26 pracowników.  

Oprócz Stokrotki w nowym parku handlowym przy ul. Onyksowej będzie działać wiele innych sklepów. Już teraz klienci mogą odwiedzić cukiernię Williams i jej pierwszą w Lublinie restaurację działającą pod tą marką.  Kolejni najemcy np. drogeria Sekret Urody, marka Semilac czy sklep Pepco, pojawią się z początkiem nowego roku.

…………………………………………………………………………………………………………………….

Stokrotka Sp. z o.o. stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stokrotka Sp. z o.o. spółka z polskim kapitałem i bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Obecnie sieć obejmuje ponad 400 sklepów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych. Typowe placówki handlowe mają od 200 mkw do 1000 mkw powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych.

„Stokrotki” mają do zaoferowania swoim klientom szeroką ofertę asortymentową, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol. Dopełnieniem tej szerokiej i zróżnicowanej oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty należące do marki własnej. Wszystko to gwarantuje klientom sklepów Stokrotka możliwość wygodnego dokonywania codziennych i okresowych zakupów zaspokajających ich potrzeby.