LETNIE KLIMATY w GRIN POJNT LETNIE KLIMATY w GRIN POJNT

Wiosna rozkwita w roku najbagatszą paletą barw. Centrum Ogrodowe GRIN POJNT ( Lublin, ul. Turystyczna1), postanowiło ją uczynić jeszcze atrakcyjniejszą, wzbogacajac swoją ofertę roślin ozdobnych o imponujących rozmiarów  śródziemnomorskie okazy – drzewka, a własciwie drzewa oliwne, dorodne oleandry i hortensje, nie mówiac o roślinach nam  znanych jedynie z katalogów. Nic dziwnego, żę dookoła jeszcze szaro, a w GRIN POJNT  wszechobecna jest soczysta zieleń. Warto to zobaczyć na własne oczy! 

Tym bardziej, że importowane kwiaty uzupełniają nasze najpiękniejsze rośliny i krzewy ozdobne, nie mówiac o typowo sezonowych, które juz teraz z powodzeniem mogą zaistnieć na rabatach, tarasach czy balkonach, czyniąc nasze życie bardziej radosnym. 

Jak na profesjonalne Centrum przystało (ul. Turystyczna 1 – plac E,Leclerc, Lublin) oprócz bogatej oferty kwiatowej, krzewów i drzew ozdobnych oraz owocowych, nie mówiąc o materiale szkółkarskim,  można tutaj znaleźć dosłownie wszystko, co nam ogrodnikom jest niezbędne (ziemia, nawozy , narzedzia ogrodnicze itp.), W szerokim  i ciekawym wyborze .Można też oczekiwać fachowych porad z zakresu zakładania nowych ogrodów. Ba, GRIN POJNT może je sam zaplanować i wykonać. 

Cóż, by się o tym przekonać warto zajrzeć do lubelskiego Centrum Ogrodniczego GRIN POJNT przy ul. Turystycznej 1. Codziennie, w godzinach: 8.30 -18.00 oraz w niedziele: 9.00 – 15.00.