ŚWINKA PEPA I GEORGE W SKENDE SHOPPING ŚWINKA PEPA I GEORGE W SKENDE SHOPPING

 

Ciekawa świata i uwielbiająca przygody Świnka Peppa – bohaterka popularnej kreskówki – razem ze swoim bratem Georgem, odwiedzi SKENDE Shopping, aby spotkać się z dziećmi. Na trzy dni (od 12-14 kwietnia) centrum handlowe zamieni się w bajkową krainę pełną atrakcji i niespodzianek. Najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję, aby pobawić się z ulubionymi bohaterami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Chcemy, aby SKENDE Shopping było miejscem, gdzie nie tylko można zrobić zakupy, ale także miło spędzić czas z rodziną. Dzięki aktywnościom takim, jak spotkania  z bohaterami kreskówek i filmów, ale także licznym kreatywnym warsztatom, jakie się tu odbywają, możemy zaoferować najmłodszym zabawę, która ich uczy i rozwija. Jest to najlepszy sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznymmówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping. 

Ze Świnką Peppą oraz Georgem będzie można spotkać się 12 i 13 kwietnia (czwartek-piątek) w godzinach od 14:00 do 20:00 oraz 14 kwietnia (sobota) od 11:00 do 19:00.

W tych dniach dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach, grach zręcznościowych i licznych konkursach, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody. Na tych, którzy lubią aktywną rozrywkę, czeka specjalnie przygotowana „Strefa Podskoku”, w której będzie dmuchana zjeżdżalnia.

Po wspólnych szaleństwach, strudzeni uczestnicy zabawy mogą zjeść watę cukrową i zobaczyć jak animatorzy ze specjalnych balonów, które da się formować, wyczarują niezwykłe zwierzęta.

Wstęp na spotkanie ze Świnką Peppą i Georgem jest bezpłatny.

„Świnka Peppa” to jeden z najbardziej popularnych seriali dla dzieci w Polsce i na świecie. Bajka była emitowana aż w 180 krajach. Krótkie 5-minutowe odcinki opowiadają o życiu Peppy oraz jej rodziny, czyli: mamy, tata i Georga – młodszego brata. Pomysłowa i energiczna świnka dzięki przygodom, jakie jej się przytrafiają, kształtuje u dzieci pozytywne zachowania, a zarazem uczy kreatywnego podejścia do codziennych obowiązków oraz rozwiązywania problemów.

SKENDE Shopping przykłada dużą wagę do edukacji najmłodszych
i rozwoju ich kreatywności. To już kolejne spotkanie z bohaterem animowanego serialu dla dzieci. Wcześniej był tu np. Bob Budowniczy, który opowiedział o tym, jak wygląda zawód konstruktora. Centrum handlowe jest także miejscem licznych warsztatów dla najmłodszych. Na co dzień funkcjonuje tu Małe Miasto LuCreate, które jest kreatywnym placem zabaw dla dzieci, na którym mogą oni wcielić się w rolę architektów i budowniczych, samodzielnie tworząc elementy miasta – m.in. nowe budynki, drogi.

Szczegóły na temat spotkania ze Świnką Peppą i Georgem dostępne są stronie internetowej: www.skendeshopping.pl oraz na Facebooku: facebook.com/skendeshopping. 

Spotkanie ze Świnką Peppą i Georgem!

Centrum Handlowe SKENDE Shopping, Al. Spółdzielczości Pracy 88, Lublin.

  • 12 i 13 kwietnia w godzinach 14:00 – 20:00,
  • 14 kwietnia w godzinach 11:00 – 19:00

Wstęp wolny – zapraszamy!