PSI PATROL w Lublinie PSI PATROL w Lublinie

Chase i Marshall, bohaterowie popularnej kreskówki Psi Patrol, odwiedzili Lublin, aby spotkać się z dziećmi w centrum handlowym SKENDE Shopping. Przez trzy dni (17-19 maja) najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję, aby pobawić się z bohaterskimi szczeniakami, które na co dzień stawiają czoła zagrożeniom i rozwiązują problemy w Zatoce Przygód. To też doskonała okazja, aby zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, wziąć udział w licznych konkursach
i odwiedzić kreatywne stoiska, na których czeka mnóstwo łamigłówek do rozwiązania.

Chase i Marshall będą czekali na dzieci 17 i 18 kwietnia (czwartek-piątek) w godzinach od 14:00 do 20:00 oraz 19 kwietnia (sobota) od 11:00 do 19:00. W tych dniach najmłodsi sprawdzą swoje umiejętności, podejmując wyzwania przygotowane przez bohaterską ekipę.

Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek z pewnością zainteresuje stanowisko policyjne, gdzie będą mogli zostawić swój odcisk palca i obejrzeć go przez lupę. Natomiast fani konstruowania i budowania idealnie odnajdą się na stoisku Rubbla, gdzie pomogą ustawić wieżę z mega klocków.

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników ochrony środowiska. W strefie Rockiego dzieci poznają zasady recyklingu i nauczą się dawać drugie życie przedmiotom, przerabiając pozornie niepotrzebne rzeczy na coś nowego i użytecznego. Najwierniejsi fani Psiego Patrolu, na stanowisku Adventure Bay, mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów bajki.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

Psi Patrol to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada przygody niezawodnej drużyny bohaterskich szczeniąt. Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye, Everest i Tracker, pod dowództwem dziewięcioletniego chłopca o imieniu Reyder, codziennie pomagają mieszkańcom Zatoki Przygód. Każdy z bohaterów pełni inną funkcję.

Dalmatyńczyk Marshall to strażak i ratownik medyczny. Chase jest owczarkiem niemieckim, który pełni funkcję policjanta, a czasem szpiega. Rubble to buldog angielski, który jest budowniczym i operuje koparką. Z kolei Rocky to eko kundelek, który jest wielkim fanem recyklingu. Labrador Zuma to ratownik wodny, Sky suczka rasy Cockapoo, z zawodu jest pilotem, a podróżnik Tracker to piesek z dżungli. Specjalistką od zadań związanych ze śniegiem i lodem jest husky Everest.

 

Wybierając aktywności dla najmłodszych, kierujemy się przede wszystkim tym, aby dzieci uczyły się kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz właściwych zachowań: bezinteresownej pomocy i wrażliwości na drugiego człowieka. Zabawa jest  najlepszą formą przekazywania pozytywnych wzorcówmówi Jacek Garbaczewski dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

SKENDE Shopping przykłada dużą wagę do edukacji najmłodszych
i rozwoju ich kreatywności. To już kolejne spotkanie z bohaterem animowanego serialu dla dzieci. Wcześniej był tu np. Bob Budowniczy, który opowiedział o tym, jak wygląda zawód konstruktora oraz Świnka Peppa i jej brat George. Centrum handlowe jest także miejscem licznych warsztatów dla najmłodszych. Na co dzień funkcjonuje tu Małe Miasto LuCreate, które jest kreatywnym placem zabaw dla dzieci, na którym mogą oni wcielić się w rolę architektów i budowniczych, samodzielnie tworząc elementy miasta – m.in. nowe budynki, drogi.

Szczegóły na temat spotkania z bohaterami Psiego Patrolu dostępne są stronie internetowej: www.skendeshopping.pl oraz na Facebooku: facebook.com/skendeshopping. 

Spotkanie z Chasem i Marshallem z Psiego Patrolu!

Centrum Handlowe SKENDE Shopping,

Al. Spółdzielczości Pracy 88, Lublin.

  • 17 i 18 maja w godzinach 14:00 – 20:00,
  • 19 maja w godzinach 11:00 – 19:00

Wstęp wolny – zapraszamy!

………………………………………………………………………………………………………………………………

Centrum handlowe SKENDE Shopping w Lublinie
Centrum handlowe SKENDE Shopping wraz ze sklepem IKEA w Lublinie będzie jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57 500 m kw. klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33 500 m kw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 000 m kw. z blisko 70 różnymi sklepami i punktami usługowymi, w tym jedynym w Lublinie supermarketem sieci Intermarche. Na terenie centrum znajdzie się wiele punktów przyjaznych rodzinom, miejsc wspólnego odpoczynku i zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na 2000 samochodów.

IKEA CENTRES
IKEA Centres, spółka należąca do Grupy IKEA, od 40 lat buduje i zarządza rentownymi centrami handlowymi. Obecnie posiada 43 obiekty zlokalizowane w 15 krajach, które rocznie odwiedza 460 milionów osób. Do 2025 roku w planach spółki jest w sumie 70 lokalizacji. IKEA Centres stawia na stały wzrost i podnoszenie jakości usług. Wraz z firmą rozwijają się także jej najemcy i partnerzy biznesowi, a wśród nich 1600 marek prowadzących ponad 7000 sklepów.

W Polsce IKEA Centres zarządza czterema obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie. Obecnie firma finalizuje budowę centrum handlowego w Lublinie i przygotowuje się do realizacji inwestycji w Zabrzu.

Wizja IKEA „tworzenia lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi” jest hasłem przewodnim dla wszystkich pracujących w IKEA Centres.

Więcej na temat IKEA Centres: www.shopandmeet.com