500-tna Stokrotka w Polsce 500-tna Stokrotka w Polsce

Dynamiczny rozwój sieci sklepów Stokrotka zaowocował otwarciem 500-setnego sklepu pod tym brandem. Do końca roku sieć sklepów planuje powiększyć się jeszcze o około 60 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.Uroczyste otwarcie 500-setnego sklepu odbyło się 27 września w miejscowości Krzczonów w woj. lubelskim o godzinie 9:00. W tym dniu na wszystkich klientów czekały atrakcyjne upominki, konkursy z nagrodami i liczne niespodzianki. Dodatkowo każdy, kto dokonał zakupów w Stokrotce na kwotę powyżej 50 zł, otrzymał bon do wykorzystania przy kolejnej wizycie.

                Otwarcie 500-setnego sklepu świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy i jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia. Zależy nam na tym, aby być jak najbliżej swoich konsumentów, dlatego nie zwalniamy tempa otwarć nowych placówek detalicznych – jeszcze do końca tego roku chcemy posiadać w sumie około 560 sklepów w całej Polsce – podkreśla  Dariusz Kalinowski, Prezes Zarządu Stokrotka Sp. z o.o. w Lublinie.

Asortyment Stokrotki w Krzczonowie został dostosowany do potrzeb klientów. Oprócz działów typowo spożywczych, sklep posiadać będzie bogatą ofertę artykułów przemysłowych. Przy ladzie tradycyjnej klienci będą mogli zakupić świeże mięso, wyselekcjonowane wędliny od dostawców lokalnych
i ogólnopolskich, sery oraz produkty garmażeryjne. Na stoisku piekarniczym znajdą natomiast szeroki wachlarz pieczywa i ciast od lokalnych piekarzy, a także pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego ciasta.

Obsługę sklepu w większości stanowią mieszkańcy tej gminy. Otwarcie sklepu było dla nich doskonałą możliwością, aby pracować blisko domu. Kadra kierownicza sklepu została wyłoniona na drodze awansów wewnętrznych.  Zawsze staramy się doceniać zaangażowanie naszych pracowników, oferując im przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość rozwoju zawodowego dodaje Dariusz Kalinowski, Prezes Zarządu Stokrotka  Sp. z o.o. w Lublinie.

Market Stokrotka w Krzczonowie będzie czynny codziennie w godz. 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe w godz. od 9:00 do 19:00.

Stokrotka to spółka z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Obecnie sieć obejmuje 500 sklepów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych. Typowe placówki handlowe mają od 200 mkw do 1000 mkw powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych.

„Stokrotki” mają do zaoferowania swoim klientom szeroką ofertę asortymentową, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol. Dopełnieniem tej zróżnicowanej oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty należące do marki własnej. Wszystko to gwarantuje klientom sklepów Stokrotka możliwość wygodnego dokonywania codziennych i okresowych zakupów zaspokajających