Dzielmy się tym, co MAMY! Dzielmy się tym, co MAMY!

Już po raz kolejny Stokrotka przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zorganizowała akcję oddawania krwi pod hasłem Dzielmy się tym, co MAMY!, w której udział wzięli pracownicy firmy.  Wakacje to czas, w którym zapotrzebowanie na krew jest bardzo duże, głównie w związku licznymi wypadkami. Przed Centralą Stokrotki przy ul. Projektowej w Lublinie pracownicy firmy mogli oddać krew w specjalistycznym mobilnym punkcie poboru krwi oraz zarejestrować się jako honorowi dawcy szpiku i komórek macierzystych. Organizacja tego wydarzenia przez Stokrotkę była odpowiedzią na apel RC dotyczący zapotrzebowania na krew. Akcja rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jednak ten był wyjątkowy pod względem frekwencji. Cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania i zaangażowania naszych pracowników.  – podkreśla Renata Bronisz-Czyż, Dyrektor Personalna Członek Zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

Do tegorocznej akcji zgłosiło się aż 39 osób, a 26 z nich udało się dołączyć do grona krwiodawców, oddając blisko 12 litrów krwi. Stanowi to rekord w dotychczasowej historii uczestnictwa Stokrotki w inicjatywie.

————————————————————————————————————————-

Stokrotka to spółka z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Obecnie sieć obejmuje około 460 sklepów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych. Typowe placówki handlowe mają od 200 mkw do 1000 mkw powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych.

„Stokrotki” mają do zaoferowania swoim klientom szeroką ofertę asortymentową, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol. Dopełnieniem tej zróżnicowanej oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty należące do marki własnej. Wszystko to gwarantuje klientom sklepów Stokrotka możliwość wygodnego dokonywania codziennych i okresowych zakupów zaspokajających ich potrzeby.