Unikatowy kalendarz z charytatywnym przesłaniem Unikatowy kalendarz z charytatywnym przesłaniem

W tym roku miłośnicy awiacji mają okazję zakupienia unikatowego, w dodatku charytatywnego kalendarza lubelskiego lotniska. Rzecz w tym , że całkowity dochód z jego sprzedaży przeznaczony będzie na wsparcie Marysi Szlązak ze Świdnika, która walczy z chorobą nowotworową.

Myślę, że znajdzie sie wiele osób , które zakupem kalendarza ze zdjęciami naszego lotniska zechcą wesprzeć  tak piękną akcję Portu Lotniczego Lublin. Dziewczynka bardzo tych pieniędzy potrzebuje.

Kalendarze są dostępne w punkcie informacji lotniskowej, gdzie znajduje się również specjalna puszka. Do niej należy wrzucić pieniądze za kalendarz.

Minimalna cena jednego egzemplarza  to 30 zł, ale ostateczna wysokość datku zależy od hojności darczyńców.

2,5 letnia Marysia ze Świdnika zmaga się ze złośliwym i bardzo rzadkim nowotworem móżdżku – rdzeniakiem zarodkowym. Dziewczynka obecnie razem z rodzicami przebywa w szpitalu Bambino Gesu w Rzymie, gdzie przeszła operację. Pieniądze potrzebne są na kontynuowanie leczenia i rehabilitację.

Organizatorem zbiórki jest Komitet społeczny wspieramy Marysię w walce z nowotworem. Dodatkowe informacje o tym, jak można pomóc dziewczynce, dostępne są na stronie internetowej www.kotekmarysi.pl.