Święto Zakochanych z „Wieczorkiem przy Mikrofonie” Święto Zakochanych z „Wieczorkiem przy Mikrofonie”

Już tylko dni dzielą nas od Święta Zakochanych czyli „Walentynek 2019”. Tym razem w klimaty muzyczne  dzięki zaproszonym do programu artystom i zespołom , a i romantyczną podróż po świecie, zaprasza 15 bm. o godz. 19.00 do Centrum Spotkania Kultur (sala klubowa), Plac Teatralny 1,  lubelska. tv. Bliżej – Marek Wieczorek, gospodarz programu transmitowanego na żywo „Wieczorek przy Mikrofonie”. 

Nie będzie to pierwszy „Wieczorek przy Mikrofonie” – z udziałem publiczności. Każdy, co warto odnotować,  gwarantuje dużą dozę wrażeń wizualnych i słuchowych. Każdy jest niepowtarzalny.W Walentynkowym programie wystąpią : znana i lubiana Grupa VOX, zespół Szalom z Chełma ( o nim miałam niekłamaną przyjemność pisać w „Kolorach Życia”), dwie niesamowite kobiety – Marta Zalega (znana stylistka gwiazd i nie tylko, z wielkim wyczuciem podpowiadająca , jak sie modnie ubrać, by się przypadkiem nie przebrać oraz Dorota Depta, która dla odmiany celuje właśnie w przebieraniu. Jest posiadaczką największej we wschodniej Polsce kolekcji ubrań ciekawych czyli niestandardowych i charakterystycznych. Taki duet oznacza intrygujący modowy    mariaż na scenie. 

Stylizacje i kreacje zaprezentuje łącznie 17 modelek , w tym niepowtarzalne w swoim uroku panie określane mianem – ,,Pozytywnie Zakręcone – Zawsze Rozbawione i Rzecz Jasna Wiecznie Młode Kobiety”. Innymi słowy znane i lubiane przedstawicielki naszego regionu.

Modelki z rodowodem Miss Lubelszczyzny wystąpią w układach Aliny Łuszczak.

Niepowtarzalną atmosferę wieczoru walentynkowego a więc w klimacie  „love is in the air”, zapewnią poza tym zespoły – 4 Pory RoQ i  Rock Music School. Będzie się więc działo, jak na Walentynkowy program „Wieczorek przy Mikrofonie” przystało.

A, że liczba miejsc dla publicznosci jest ściśle ograniczona, od zaraz warto rezerwować miejsca w kasie CSK. Nie można przecież przegapić tak oryginalnej okazji spędzenia „Walentynek 2019”.

Grażyna Hryniewska