Brokaty, metaliczne odcienie, róże, miedzie, fiolety… Brokaty, metaliczne odcienie, róże, miedzie, fiolety…

 …zielenie – biżuteryjne paznokcie, to hity wiosny 2019.  Każdego sezonu w Oazie Urody przekonujemy klientki, że zadbane dłonie, to podstawa eleganckiego wyglądu. Natomiast wyróżniają nas modne paznokcie. Te z każdym sezonom ulegają istotnym modyfikacjom kolorystycznym oraz wzorniczym. Zyskują nowy charakter i klasę.

 

Bardzo trudno wytypować jakiś jeden zasadniczy trend na nadchodzącą wiosnę. Na pewno nie rozstajemy się jednak  z błyskotkami. Aktualny manicure utrzymany jest  w bogatej palecie barw i wzorów. Ten wiosenny sezon obfituje w różnorodności dekoracyjne  i zachęca do eksperymentow.


Dominują kolory liliowe, limonka, złamana biel, odcienie koralu . Do łask powracają też neony zwłaszcza w odcieniu pomarańczowym, żółci  i  różu .

Osobom ceniącym minimalizm do gustu przypadną zgaszone, subtelne beże, szarości. Modne będą też różne odcienie nude, od różowawych po morelowe.
Klasyka, czyli kochana przez kobiety czerwień zawsze wygląda na paznokciach bardzo kobieco i tej wiosny również będzie królowała .

A poza tym będziemy proponować zarówno gładkie kolory, jak fantazyjne geometyryczne  wzory, kolorowy  french, linie ukośne, duże i małe kropki.

Co to wszystko oznacza? Ogromna dowolność zdobień. Wszystko to, o czym zamarzy klientka i co wymyśli kosmetyczka będzie modne tej wiosny.Jeżeli chodzi o kształt paznokci, to i tu jest dowolność. Modny jest klasyczny migdałek, jaki i kwadrat z  lekko zaokrąglonymi końcówkami, aż po długie, spiczaste paznokcie.