W GRIN POJNT atrakcyjna wyprzedaż W GRIN POJNT atrakcyjna wyprzedaż

To już naprawdę schyłek jesieni. Dla pamiętających o ogrodach, działkach, tarasach czy nawet balkonach to jednak jeszcze ciągle okres intensywnych nasadzeń. Okazyjnych, a to oznacza super rośliny za…super ceny!

By się o tym przekonać i być mile zaskoczonym warto zajrzeć do Centrum GRIN POJNT przy ul. Turystycznej 1 w Lublinie. Codziennie od 9-17-tej. Jest na czym oko zawiesić, jest w czym wybrać i czym się cieszyć po atrakcyjnym zakupie..

I Warto zwrócić uwagę na trawy.

Na wiele innych dekoracyjnych roślin, które moga z nami powitać zimę.Popatrzmy też na kwiaty typowo letnie, a te, jak inne byliny,  można jeszcze jesiennie sadzić, by cieszyły oczy wiosną.

W majowym deszczu urokliwie rozkwitają różaneczniki, azaliowce i piwonie drzewiaste.

  Wybór roślin krzewów i drzew ozdobnych jest imponujący. Jest wiele intrygujących nowości.  

By nieco poprawić sobie nastrój pospiesznie zajrzałam więc do Centrum Ogrodniczego GRIN POJNT przy ul. Turystycznej 1 w Lublinie. Nie zawiodłam oczu.  Znalazłam najpiękniejsze okazy bratków w naszym mieście. W zadowalającej wybrednych gamie kolorów i wielkości.

 Bez bratków na balkonie nie wyobrażam sobie teraz oczekiwania na wiosnę tę prawdziwą. Zieloną i kolorową. Bez takiej oprawy nie wyobrażam sobie też Wielkanocy. 

Już cieszę oczy urodą bratków, begonii i pelargonii. Rozkoszuję się ich specyficznym aromatem. Od zaraz robi się raźniej na duchu.

Gorąco polecam ofertę wiosenno – letnią GRIN POJNT!  Lawendy, hortensje, rodondrony a przede wszystkim holenderskie nowości.