Kwiatowe piękności – WIELKANOC z GRIN POJNT Kwiatowe piękności – WIELKANOC z GRIN POJNT

Jest coraz zieleniej, miejscami barwniej i wiosenniej.  Ostatnio jednak temperatury  nie rozpieszczają.  Cóż, prawdziwa wiosna jakoś nie chce osiąść na stałe w naszym kraju. Już jest natomiast nie tylko wiosna, ale i lato w pełni w GRIN POJNT przy ul. Turystycznej 1 w Lublinie. Tutaj pięknem kwiatów można już nasycić oczy do woli. I to jakich kwiatów! Popatrzcie…  Wybór roślin krzewów i drzew ozdobnych jest imponujący. Jest wiele intrygujących nowości.  

By nieco poprawić sobie nastrój pospiesznie zajrzałam więc do Centrum Ogrodniczego GRIN POJNT przy ul. Turystycznej 1 w Lublinie. Nie zawiodłam oczu.  Znalazłam najpiękniejsze okazy bratków w naszym mieście. W zadowalającej wybrednych gamie kolorów i wielkości.

 Bez bratków na balkonie nie wyobrażam sobie teraz oczekiwania na wiosnę tę prawdziwą. Zieloną i kolorową. Bez takiej oprawy nie wyobrażam sobie też Wielkanocy. 

Już cieszę oczy urodą bratków, begonii i pelargonii. Rozkoszuję się ich specyficznym aromatem. Od zaraz robi się raźniej na duchu.

Gorąco polecam ofertę wiosenno – letnią GRIN POJNT!  Lawendy, hortensje, rodondrony a przede wszystkim holenderskie nowości.