25 bm. Queen Województwa Lubelskiego 2019 25 bm. Queen Województwa Lubelskiego 2019

25 bm. o godz.19,  w sali widowiskowej Domu Kultury LSM, ul. Wallenroda 4a, za sprawą Agencji Promocji i Reklamy Art Models, czeka na lublinian nie lada atrakcja. W ramach ogólnopolskiego konkursu Queen of Poland odbędzie  finał konkursu wojewódzkiego. Weźmie w nim udział 16 finalistek wyłonionych we wcześniejszych castingach i finałach regionalnych , przeprowadzonych na terenie województwa lubelskiego.Finalistki zaprezentują się w trzech konkursowych odsłonach: sukienki wieczorowe, odzież jeansowa i kostiumy kąpielowe. Nie zabraknie części artystycznej. W tej zaprezentują się młodzi artyści z Lublina . Tancerze, muzycy i wokaliści.

Gościem specjalnym finału będzie Dominika Grabias, laureatka tytułu Queen of Poland 2018 na Wyspach Zielonego Przylądka.

Jak przewiduje organizaror tegorocznego finału widzowie będą mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć zarówno z Queen of Poland 2018, jak też laureatkami tegorocznego konkursu.

Obecnie trwa plebiscyt Queen Internetu 2019. Aby oddać głos na swoją faworytkę należy wysłać sms o treści QWL. (nr kandydatki) pod numer 7248.

1

234567891011

12131415

16

                                                                       Wstęp wolny!!!!

Trochę historii

Konkurs Queen of Poland cieszy się dużą popularnością tak w Polsce, jak i na Lubelszczyźnie. Jego prestiż podnosi fakt, że finały ogólnopolskie organizowane są w egzotycznych krajach typu: Wyspy Kanaryjskie, Maroko, Egipt, Tunezja, Grecja, Wietnam, Wyspy Zielonego Przylądka i inne. To, już samo w sobie jest wspaniałą nagrodą dla wszystkich finalistek konkursu.

Tegoroczny finał ogólnopolski odbędzie się w słonecznej Hiszpanii.

Warto przypomnieć, że reprezentantki województwa Lubelskiego mają znaczące osiągnięcia w konkursach piękności. Marta Kwiecień zdobyła tytuł Miss Polonia. Katarzyna Pakuła – tytuł I Wicemiss Polonia. Joanna Łubkowska zrobiła międzynarodowa karierę w zakresie projektowania ubioru i biżuterii.

W 2011 roku trzy reprezentantki województwa lubelskiego wzięły udział w ogólnopolskim finale konkursu Queen of Poland, który odbył się w Maroku. W roku 2017 dwie reprezentantki naszego regionu znalazły się w gronie 15 finalistek ogólnopolskiego finału konkursu Queen of Poland, a Karolina Piszewska z Lublina wykazała się dużą kreatywnością i zdobyła tytuł komplementarny Queen of Vena.

W ubiegłym roku 2 reprezentantki – Dominika Grabias i Aleksandra Powaga wzięły udział w finale ogólnopolskim konkursu, który odbył się na Wyspach Zielonego Przylądka. Dominika Grabias zdobyła tytuł główny Queen of Poland 2018.

Organizowane w Województwie Lubelskim konkursy piękności miały zawsze duże zainteresowanie mieszkanek naszego regionu, a także bogatą oprawę artystyczną i konferansjerską. W jednym z ostatnich konkursów organizowanych w Lublinie wystąpił Szymon Wydra z zespołem, a konkurs poprowadziła znana prezenterka pogody Dorota Gardias pochodząca z Tomaszowa