Idziemy na wojnę z białaczką Kacpra Idziemy na wojnę z białaczką Kacpra

Ta akcja porusza serca! Nie może i nas w niej zabraknąć, a umożliwia to Teatr Muzyczny w Lublinie, który włączył się do akcji “ Idziemy na wojnę z białaczką – armia Kacpra”:Drodzy Widzowie, Przyjaciele Teatru Muzycznego w Lublinie – Idziemy na wojnę z białaczką – armia Kacpra Drzazgi​!W dniach 25 i 26 maja, przed i po: “Dla Ciebie Mamo – Koncert 12 Tenorów /gościnnie/”​ oraz “Czajkowski -Taniec Miłości”​ odbędą się zbiórki do puszek na leczenie Kacpra Drzazgi 🙋‍♂️ W Polsce nie ma już dla Kacpra szans, wszelkie sposoby leczenia zostały już wykorzystane. Dla chłopca jedyną nadzieją na całkowite wyleczenie jest bardzo kosztowna metoda – terapia CAR-T. w klinice w Münster /Niemcy. Kacper jest pierwszą osobą z Polski, która otrzymała szansę na leczenie w tym ośrodku. Ma się stawić w klinice na początku czerwca, ale żeby został przyjęty niezbędna jest wpłata 100% kwoty.  Jeśli do końca maja nie uda się zebrać środków, dla Kacpra będzie to oznaczało koniec… Kochani, ratujmy Kacpra!

Liczymy na Państwa wsparcie podczas zbiórek w dniach 25 i 26 maja. Wspólnie Idziemy na wojnę z białaczką – armia Kacpra! ❤️

Dyrektor naczelny Kamila Lendzion i Zespół Teatru Muzycznego w Lublinie.

Osoby, które nie będą w tych dniach z nami, a chciałyby włączyć się w akcje ratowania Kacpra zapraszamy na stronę zbiórki internetowej:

https://www.siepomaga.pl/kacper-drzazga