Wracają loty do… Wracają loty do…

…Kijowa. Pierwszy rejs w niedzielę – 30 czerwca . Połączenie do Kijowa będzie realizowane przez linie lotnicze Wizz Air. Rejsy wykonywane będą dwa razy w tygodniu samolotami Airbus A320 ze 180 miejscami na pokładzie.

…………………………………………………………………………………………………………………………

Natomiast Ryanair,  największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie rozszerza ofertę lotów z Lublina do Dublina. Połączenie będzie obsługiwane także w sezonie zimowym.

Cieszące się dużym zainteresowaniem połączenie, które od kilku lat było oferowane przez Ryanair tylko w sezonie letnim, będzie od listopada 2019 roku dostępne także w sezonie zimowym. Samoloty Ryanair będą kursowały 2 razy w tygodniu w środy i soboty. Bilety są już dostępne na stronie www.ryanair.com

Od dłuższego czasu nasi pasażerowie zgłaszali potrzebę obsługi tej trasy także w sezonie zimowym. Regularnie przekazywaliśmy te informacje przewoźnikowi i cieszymy się, że nasze argumenty przekonały Ryanair do rozszerzenia oferty mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

 Podróżni do stolicy Ukrainy mogą polecieć w środy i niedziele. Wyloty z Kijowa planowane są na godzinę 13:55, aby w Lublinie wylądować o 14:15. Z kolei samoloty z Lublina odlecą o godzinie 14:45, z lądowaniem w Kijowie o 17:05. Godziny odlotów podane są w czasach lokalnych.

Loty na Ukrainę, są ważne dla naszego regionu. Jestem przekonany, że połączenie z pewnością przyczyni się do umocnienia relacji biznesowych, ale także ożywi ruch turystyczny. Cieszymy się, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów na wschód.   mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.