Grand Prix dla spektaklu „Kowboje”! Grand Prix dla spektaklu „Kowboje”!

Spektakl „Kowboje” został nagrodzony główną nagrodą na jednym z najważniejszych festiwali w Polsce, Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy! To wspaniała wiadomość dla teatru, aktorów i widzów.Grand Prix oznacza 10 950 zł dla twórców spektaklu „Kowboje” z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie za piękno we wszystkich teatralnych wymiarach. Nagrodę otrzymują: reżyserka Anna Smolar, dramaturg Michał Buszewicz, scenografka Anna Met, kompozytor i reżyser światła Rafał Paradowski, aktorki Justyna Janowska, Edyta Ostojak, Sonia Roszczuk, Jolanta Rychłowska, aktorzy Daniel Dobosz, Maciej Grubich i Przemysław Gąsiorowicz.Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Ogromnie się cieszymy!

Spektakl „Kowboje” będzie zagrany w najbliższy czwartek 10 października o godz. 19.00 oraz w piątek, 11 października o godz. 18:00. 

Teatr nie zwalnia tempa, bo już 13 października spektakl „Kowboje” zaprezentuje na Festiwalu „Rzeczywistość przedstawiona” w Zabrzu. Do końca roku szykują się kolejne wyjazdy.

* Spektakl zagramy w ramach promocji Teatralia, w ramach której studentom przysługują bilety w cenie 20 zł.