Za krew – kalorie „W chlebaku” Za krew – kalorie „W chlebaku”

Od 15 listopada do 20 grudnia 2019 r. na honorowych krwiodawców, którzy oddadzą krew lub jej składniki w siedzibie RCKiK przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8, czeka niespodzianka – voucher na kawę i pączka za 1 zł. Bon będzie można zrealizować u partnera akcji ­­– piekarni Europiek – w punktach „W Chlebaku”. Nagrodzonych zostanie 20 pierwszych osób, które każdego dnia podzielą się krwią.                      Z promocyjnego kuponu będzie można skorzystać w dniu oddawania krwi w czterech punktach, zlokalizowanych w Lublinie: przy ul. Wieniawskiej 8, ul. Lipowej 11, ul. Kapucyńskiej 2 oraz przy ul. Droga Męczenników Majdanka 4 (Kaufland).

 Europiek ze swoją marką „W Chlebaku” to już nasz kolejny partner, który zaangażował się w propagowanie idei honorowego krwiodawstwa. Cieszymy się, że lokalne firmy tak chętnie włączają się we współpracę z nami. Dzięki temu wspólnie możemy dziękować krwiodawcom, którzy dzielą się tym cennym darem z innymi, ale także zachęcać kolejne osoby, aby dołączyły do tego grona mówi Paweł Filip, kierownik Działu Promocji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

RCKiK w Lublinie przykłada dużą wagę do współpracy z firmami i instytucjami z najbliższego otoczenia.  Do tej pory udało się przeprowadzić podobne akcje z Bosko – Lody Produkcji Własnej, OSM Krasnystaw, Virtual Quest  Lublin, Cukier Lukier Lublin . RCKiK w Lublinie wspierają także kluby sportowe m.in. MKS Perła Lublin, Speed Car Motor Lublin, a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Jednocześnie centrum krwiodawstwa przypomina, że bardzo chętnie nawiąże współpracę z kolejnymi lokalnymi podmiotami. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grona partnerów, promujących krwiodawstwo na Lubelszczyźnie, wystarczy napisać maila na adres: promocja@rckik.lublin.pl.