Antywirusowe nowości w STOKROTCE Antywirusowe nowości w STOKROTCE

Sieć sklepów Stokrotka poszerza swoją ofertę o środki ochrony osobistej. Oprócz masek ochronnych, płynów dezynfekcyjnych, dostępne są również żele i mydła antybakteryjne.Wychodząc naprzeciw stopniowemu otwieraniu gospodarki i znoszeniu ograniczeń
w poruszaniu się po obiektach publicznych  i galeriach handlowych, a także oczekiwaniom Klientów, Stokrotka wzbogaca swój asortyment o środki ochrony osobistej. W obecnej sytuacji epidemiologicznej Sieć dąży do zapewnienia łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej gamy tych produktów podczas codziennych zakupów.Na sklepowych półkach w Stokrotkach w całej Polsce pojawiły się m.in.: maski bawełniane wielorazowe, trójwarstwowe maski medyczne, żele i mydła antybakteryjne oraz płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów Stokrotka cały czas zapewnia możliwość dezynfekcji rąk i dostęp do bezpłatnych rękawiczek jednorazowych podczas robienia zakupów w sklepach Sieci.

Warto podkreślić, że to jest to kolejna odpowiedź Stokrotki na obecną sytuację epidemiologiczną. W ubiegłym miesiącu w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich Klientów Spółka uruchomiła sklep internetowy https://sklep.stokrotka.pl/ w formule zamów – odbierz, w którym można robić zakupy online przez całą dobę, a następnie odebrać je dogodnym dla siebie terminie w wybranym supermarkecie Stokrotka.

Poniżej lista środków ochrony osobistej, które od maja br. znajdują się w ofercie sklepów sieci Stokrotka:

TRÓJWARSTWOWE MASKI MEDYCZNE NA TWARZ 50 SZT – 99,99 zł/ 1 szt. – 1,99 zł

MASKA OCHRONNA NA TWARZ HOLGER’S BIAŁA 10 SZTUK – 44,99 zł / 1szt. – 4,49 zł

MASKA BAWEŁNIANA WIELORAZOWA 1SZTUK – 9,99

MYDŁO W PŁYNIE ANTYBAKTERYJNE 500 ML BALNEA MED. – 11,99 zł

ŻEL ANYBAKTERYJNY DO RĄK CLEAN HANDS 50 ML ALOES- 6,99 zł

PŁYN DEZYNFEKUJĄCY DO RĄK I POWIERZCH.HOLGER 1 L- 39,99 zł

ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK CRISS 250 ML- 12,99 zł