„W DUECIE Z MUZYCZNYM” „W DUECIE Z MUZYCZNYM”

Teatr Muzyczny w Lublinie nie zwalnia! Na naszej scenie rodzi się nowy projekt – „W duecie z Muzycznym”. Liczymy, że nasza kolejna niespodzianka podbije serca publiczności i znów będziemy razem, choć osobno! Podsumowaliśmy 2020 rok. Pomimo ograniczonej działalności ubiegły rok należał do bardzo aktywnych pod względem zorganizowanych wydarzeń. Efekty naszej pracy można zobaczyć na facebookowej scenie, na profilu teatralnym instagram oraz na kanale YouTube.

Przez dwa dni radośnie świetowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Artyści przygotowali: specjalne życzenia, nagrali piosenkę z bajki „Książe Egiptu”, w które zaangażowały się także „teatralne dzieci”.

Podsumowaniem akcji „Dzień Babci i Dzień Dziadka z Teatrem Muzycznym” był wiersz pt. „Dlaczego zimą bywa ciepło”, napisany specjalnie na tę okoliczność przez Urszulę Lewartowicz – poetkę, satyryczkę, instrukora i reżysera spektaklu „WinyLove Story”. Wiersz przeczytał nasz solista Patryk Pawlak.

Aktualnie trwają próby do premierowego spektaklu „Piosenka jest dobra na wszystko” opartego na piosenkach z Kabaretu Starszych Panów, a także do spektaklu tanecznego „Human Dance”.

„Jeżeli jest Coś, co potrafi wzruszyć i zmusić łzę by zwilżyła oko i coś co zapewni wytchnienie i doznania artystyczne na wysokim poziomie to bez wątpienia jest to Sztuka… I taką właśnie tworzymy w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Nie dajemy się pandemii i zamiast narzekać działamy! Kontakt z Teatrem powinien kojarzyć się publiczności wyłącznie z przyjemnością, dlatego robimy wszystko, by taką przyjemność sprawić naszym Widzom. Staramy się stale i niezmiennie zaskakiwać naszych wiernych fanów zarówno poziomem, jak i różnorodnością repertuaru. Teraz jesteśmy w trakcie realizacji wyjątkowego projektu „W duecie z Muzycznym”. Efekty naszej pracy będzie można zobaczyć już wkrótce” – Dyrektor Kamila LendzionTrwają nagrania do nowego projektu pt. „W duecie z Muzycznym”, w którym wystąpią soliści: Anna Barska, Paulina Janczaruk, Kamila Lendzion, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska oraz Patryk Pawlak. Solistom towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Adrian Wilga, Małgorzata Papiewska, Piotr Wróblewski, Stanisław Błach, Joanna Wróblewska i Wojciech Durak.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili teatralnych na portalach społecznościowych: facebook, instagram oraz kanale YouTube

Nasze działania wspierają Mecenasi Teatru Muzycznego w Lublinie: Lubelski Wegiel „Bogdanka” S.A. oraz Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.