PREMIERA w TM przełożona na 19 marca PREMIERA w TM przełożona na 19 marca

W związku z wprowadzonymi na terenie całego kraju obostrzeniami i zamknięciem instytucji kultury dla publiczności od 20 marca do 9 kwietnia, ODWOŁUJEMY zaplanowane na 20 i 21 marca spektakle „Piosenka jest dobra na wszystko” oraz 27 marca „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. 

Premiera widowiska „Piosenka jest dobra na wszystko” zostaje PRZEŁOŻONA na 19 marca 2021 r., godz. 18.00 , Pracownicy Działu Obsługi Widzów będą się kontaktować z osobami, które zakupiły bilety na 20 i 21 marca ws. zmiany terminu premiery.

——————————————————————————————————————–

Muzyczny w Lublinie zaprasza na premierę widowiska satyryczno-muzycznego „Piosenka jest dobra na wszystko” – opartego na piosenkach z Kabaretu Starszych Panów – zarówno tych najpopularniejszych, jak i mniej znanych, odkrytych na nowo przez reżysera Jerzego Turowicza.

Utwory w aranżacjach naszych muzyków (Janusza Bacy i Tomasza Jusiaka) brzmią świeżo i współcześnie, a pełna dowcipu i humoru sytuacyjnego inscenizacja pokazuje, że twórczość Starszych Panów celnie opisuje także dzisiejszy świat. Liryczne i satyryczne piosenki w wykonaniu naszych solistów i artystów chóru, którym towarzyszą tancerze baletu, tworzą spójną opowieść o nas samych.

Chcemy, żeby ten spektakl dostarczył publiczności rozrywki w tym trudnym czasie i pozwolił spojrzeć na wszystko z dystansu.

Podczas wieczorów wypełnionych piękną muzyką i błyskotliwymi tekstami widzowie będą mogli się przekonać, czy z rodziną faktycznie najlepiej wychodzi się na zdjęciu („Rodzina”), czy należy ufać, czy może jednak sprawdzać („Pas cnoty”) i z przymrużeniem oka spojrzą na życie seniorów („Wesołe jest życie staruszka”). Nie zabraknie także momentów wzruszeń. Całość uzupełnią pomysłowe rysunki graficzki młodego pokolenia Natalii Salwy.

Wystąpią: Dorota Szostak-Gąska, Mariola Zagojska, Monika Rej, Magdalena Rembielińska, Jakub Gąska, Patryk Pawlak i soliści baletu, a także orkiestra Teatru Muzycznego w Lublinie pod kierownictwem Przemysława Fiugajskiego.

„Piosenka jest dobra na wszystko”

Scena Teatru Muzycznego w Lublinie

20 marca 2021 r. godz. 18.00 – premiera

21 marca 2021 r. godz. 17.00

Bilety i dodatkowe informacje:

Dział sprzedaży i promocji:

tel. 81 532 25 21 , tel./fax. 81 534 20 25 Kasa biletowa : 81/ 532-96-65; kom. 502-662-956

e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu

www.teatrmuzyczny.eu