W walce o zdrowe powietrze W walce o zdrowe powietrze

Czy chcesz wspólnie z nimi walczyć o czyste powietrze? Dbanie o nasza planetę jeszcze nigdy nie było tak ważne! Nasza Matka Ziemia potrzebuje pomocy w walce z masowo produkowanymi śmieciami, globalnym ociepleniem, wycinką lasów i smogiem. Do walki z tym ostatnim rękawicę podnosi lubelska firma USM Sp. z o. o., która zajmuje się produkcją bezzałogowych systemów latających monitorujących jakość powietrza i zanieczyszczeń.Oferta dronów United System jest duża. Są to drony dedykowane dla wysypisk śmieci i oczyszczalni ścieków, badające związki odorowe i inne tego typu gazy typowe dla takich miejsc, bezzałogowe modułowe systemu monitoringu i transportu, znajdujący swoje zastosowanie w monitorowaniu terenów miejskich, monitorowaniu stanu powietrza, transporcie medycznym. Dużym sukcesem USM jest zaprojektowanie drona antysmogowego, czyli Systemu Obserwacji i Wspomagania Analizy powietrza „SOWA”. „SOWA” jest dronem używanym przez Straże Miejskie i Urzędy Miast w całej Polsce.United System nie spoczywa na laurach. Ostatnio firma zaprojektowała i zbudowała prototyp drona-helikoptera USM HELI-500, który znajdzie szerokie zastosowanie w misjach ratunkowych i poszukiwawczych, transporcie medycznym, w monitorowaniu granic państwa, inspekcji rurociągów i linii energetycznych, na platformach wiertniczych, w monitorowaniu dużych obszarów (kopalni, farm fotowoltaicznych). Dron HELI-500 może przenosić do 150 km ładunku, a jego zasięg wynosi do 800 km.

USM wciąż się rozwija i potrzebuje funduszy na ten rozwój. Dla wszystkich chętnych proponuje 3-letnią współpracę – rozbudowę firmy oraz budowę centrum badawczo-rozwojowego.

Dołóż swoją cegiełkę w walce o czyste i zdrowe środowisko! Skontaktuj się z liderem w dziedzinie wdrożeń bezzałogowych systemów latających United System.