Tydzień Otwartych Drzwi w WSEI Tydzień Otwartych Drzwi w WSEI

Jakie są zasady rekrutacji? Jak wyglądają wydziały i jakie konkretne przedmioty kryją się pod nazwami kierunków studiów? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące studiowania w WSEI udzielają od dziś pracownicy akademiccy oraz studenci Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie podczas „Tygodnia Otwartych Drzwi”. Wydarzenie potrwa do 11 marca br.

Wybór uczelni i kierunku studiów często okazuje się poważnym problemem dla większości młodych ludzi kończących szkołę średnią. Dlatego dokładamy wszelkich starań w trosce o wysoką zawartość merytoryczną prezentacji, a także o to, aby organizowane przez Uczelnię wydarzenie było dla uczniów przyjemnym i interesującym sposobem na zapoznanie się z ofertą WSEI i perspektywami w dalszej karierze zawodowej – mówi prof. WSEI dr Mariusz Paździor, Prorektor do spraw Kształcenia i Spraw Studenckich, Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.   

W trakcie „Tygodnia Otwartych Drzwi” codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00 odbywają się spotkania maturzystów z udziałem Władz Uczelni i pracowników naukowych.  Następnie, przyszli kandydaci na studia zapraszani są na specjalnie przygotowane pokazy i warsztaty m.in. w jedynym tego typu we wschodniej Polsce Laboratorium Cyberbezpieczeństwa czy Centrum Symulacji Medycznej.

Uczelnię w tych dniach odwiedzi kilka szkół z województwa lubelskiego, a kilkanaście szkół weźmie udział w „Tygodniu Otwartych Drzwi” w formie online. Każda ze szkół ma możliwość uczestniczenia w wybranych wcześniej zajęciach
(w formie bezpośredniej lub online).

Wszystkie informacje i transmisje znajdują się na stronie Uczelni www.wsei.lublin.pl/
i w social mediach Uczelni.